Aksel naar het EK!

BEAT Cycling Club

We waren nog niet eens klaar met nagenieten van de overwinning van Aksel in de GP Albert Fauville of het volgende mooie nieuws over Aksel kwam op ons pad. Hij is namelijk door de bondscoach van het nationale team van Estland geselecteerd voor het Europees Kampioenschap in Glasgow!

Eerste overwinning voor BEAT

Afgelopen weekend was het eindelijk raak voor Aksel in de GP Albert Fauville, hij won na een zware koers. Dit was na een aantal eerdere ereplaatsen zijn eerste zege in onze clubkleuren. Door zijn overwinning is Aksel nu 178e in de UCI World Ranking, wat hem de best geplaatste Est maakt. Deze prestaties lieten de Estse bondscoach niet langer in twijfel. Samen met Mikhel Räim (Israël Cycling Academy), Alo Jakin (Saint-Michel Auber39) en Martin Laas (Team Illuminate) zal Aksel op 12 augustus te bewonderen zijn in de wegwedstrijd op het EK in Glasgow.

Tweede BEAT-selectie nationale ploeg

Aksel is na Daniël alweer de tweede renner van de club die geselecteerd wordt voor een nationale ploeg. Wederom een groot succes dus! Hopelijk komen er in de toekomst nog veel meer selecties bij waar we dan met BEAT Travel samen onze clubgenoten kunnen gaan supporten!