BEAT Clubkampioen strijdt mee tijdens Rush Hour!

BEAT Cycling Club

Morgenavond neemt onze clubkampioen Joost van Wijngaarden het op tegen onder andere Niki Terpstra en Bram Tankink! Tijdens Rush Hour zal hij de BEAT kleuren verdedigen in een 1 uur durend criterium.

Rush Hour

Het concept van Rush Hour is een soort afvalrace. Elke ronde word de laatste renner uit koers gehaald. Daarnaast zal er om de 4 ronden een puntensprint zijn. Er zijn dus twee prijzen te verdienen; de race zelf en de sprinterstrui. In een peloton met meerdere World Tour en Pro-continentale deelnemers zal Joost zich van zijn beste kant moeten laten zien. Wij hebben in ieder geval alle vertrouwen in hem!

Moedig jouw clubgenoot aan

De Rush Hour wedstrijd zal op dinsdagavond 28 augustus om 19:00 uur van start gaan aan de Turfstraat in Arnhem. Kom jij onze clubkampioen daar aanmoedigen? Ook is de wedstrijd live te volgen op Omroep Gelderland en L1, genoeg kans om onze clubkampioen in actie te zien dus. Succes Joost!

Ben jij onze volgende clubkampioen? Doe dan mee met het clubkampioenschap en maak kans op de titel BEAT Clubkampioen 2018!