BEAT Cycling Club de weg op met Nefkens

BEAT Cycling Club

Peugeot-dealer Nefkens sluit zich per direct aan als partner van BEAT Cycling Club. Als grootste vertegenwoordiger van het merk Peugeot, zal Nefkens de club het komende seizoen dan ook uitrusten met een uitgebreid wagenpark van het Franse automerk. Door de gedeelde passie voor het wielrennen, ziet Nefkens veel kansen om samen met BEAT de naamsbekendheid en relevantie verder te vergroten in de wielercommunity.

Dit weekend maakt de wegploeg van BEAT Cycling Club haar debuut in de Ster van Zwolle en Dwars door West-Vlaanderen. Negen renners, coaches, de verzorger en mechanieker moeten voor, tijdens en na de wedstrijden op de juiste plek zijn en uitgerust zijn met het juiste materiaal. Deze logistieke uitdaging wordt opgelost met twee Peugeot 308 SW modellen als ploegleiderswagens, een Peugeot Boxer met laadvermogen als materiaalbus en de Peugeot Boxer Combi voor personenvervoer.
 
Medeoprichter van BEAT Cycling Club, Geert Broekhuizen, is blij om deze essentiële partner toe te kunnen voegen aan de club: “Dankzij Nefkens weten we ons in ons debuutjaar al te verzekeren van een prachtig wagenpark van Peugeot. Dit is een belangrijk fundament voor ons om op door te bouwen en ik kijk er ook erg naar uit om leuke acties te gaan doen richting onze leden. Zo kunnen we bijvoorbeeld clubgenoten meenemen in koers en gaan we gezamenlijk aan de slag om creatieve oplossingen te bieden aan iedere wielerliefhebber die de auto meeneemt voor een dag of week fietsplezier.”
 
Namens Nefkens spreekt Frank Stavenuiterzich vol enthousiasme uit over de samenwerking die direct goed zichtbaar zal zijn: “Als landelijk opererende dealer zien wij een mooie samenwerking met BEAT tegemoet. Niet alleen de zichtbaarheid, maar vooral het concept van BEAT Cycling Club spreekt ons erg aan.”
 
Over Nefkens
Nefkens is dealer van het merk Peugeot. Alle Nefkens-dealers maken deel uit van PGA Nederland, ontstaan uit de Nefkens Groep. PGA Nederland behoort tot een van de grootste dealerholdings in ons land. PGA Nederland N.V. is een dochter van het Franse PGA S.A., onderdeel van Emil Frey AG.