BEAT Cycling Club droomt van Amstel Gold Race

BEAT Cycling Club

Vandaag – zaterdag 14 april 2018 – rijden 15.000 wielerfans de toerversie van de Amstel Gold Race door het Limburgse heuvellandschap, waar morgen de profs zullen strijden om de winst. De Amstel Gold Race past goed bij BEAT, omdat wielerfans over hetzelfde parcours als de profs rijden en daarmee de wielersport meer beleven!

Wij dromen er van om met onze leden en profploeg de Amstel Gold Race mee te maken en nodigen jou uit om mee te dromen! Wij bouwen samen met leden de wielerploeg van de toekomst: een wielerclub met duizenden leden die wij meenemen achter de schermen van onze eigen profploegen, de wielersport van binnenuit laten beleven en het beste uit zichzelf laten halen. Al meer dan 1100 fietsers en wielerfans hebben zich al aangesloten bij onze club.

Voor het realiseren van deze ambities hebben we jou nodig! Samen groeien we naar deelname aan onder anderen de Amstel Gold Race en de Tour de France. Droom en bouw met ons mee aan de wielerploeg van de toekomst en word lid of gratis supporter!

Word gratis supporter.
Ontdek het lidmaatschap.
Lees meer over BEAT Cycling Club.