BEAT gaat slim trainen met 4iiii vermogensmeters

BEAT Cycling Club

In 2018 rijden de renners van de BEAT Cycling Club wegploeg met de vermogensmeters van het jonge Canadese merk 4iiii. Het team wordt uitgerust met de Precision vermogensmeters die op de Shimano Ultegra cranksets zijn gemonteerd. De scherp geprijsde vermogensmeters vormen tevens het ideale instrument voor fanatieke fietsers binnen de club om aan de slag te gaan met hun persoonlijke uitdagingen. Vanuit BEAT Cycling Club zal hier dan ook op diverse manieren aandacht aan besteed worden.

Enkele jaren geleden deed 4iiii haar intrede in de groeiende markt van vermogensmeters met een uniek concept. Consumenten stuurden hun crankstel op naar Canada en 4iiii monteerde de vermogensmeter erop alvorens de crank terug te sturen naar de fietser. Op die manier garandeerde het bedrijf een scherpe prijs, waarmee het snel oprukte in de wielerwereld. Zo debuteerde 4iiii kort daarop in het profpeloton en was het leverancier van onder anderen Quick Step Floors en Bora - Hansgrohe. 

Met 4iiii heeft BEAT Cycling Club nog een partner aan boord om fietsers te helpen het maximale uit zichzelf te halen, alsof zij professionele wielrenners zijn. Oprichter Geert Broekhuizen: “We zijn een netwerk van merken om ons heen aan het bouwen die hier allen aan bijdragen. Denk hierbij aan partijen als Wahoo, 4iiii en Van Loo & Veerhoek, maar ook onze aanstaande partners op het gebied van sportvoeding en trainingssoftware. Samen met de expertise die we zelf in huis hebben met onze coaches, gaan we het komende jaar via verhalen, workshops en ledenvoordelen onze leden betere wielrenners maken.”

Net als bij het partnerschap met Wahoo, komt ook dit partnerschap voort uit de samenwerking met het Nederlandse 2moso. Het bedrijf heeft gekozen voor BEAT Cycling Club, omdat het op zoek is naar partners die net als hen op eigen wijze de sport beleven, zo legde eigenaar René Knierim recentelijk uit. “4iiii past als relatieve nieuwkomer in de fietswereld dan ook perfect in deze driehoek.”

Met de toevoeging van 4iiii als technische partner wordt de puzzel rond de fiets van de BEAT wegploeg steeds verder afgerond. Aanstaande donderdag wordt ook de fietsenpartner aangekondigd. In de afgelopen week heeft BEAT Cycling Club tevens overeenkomsten gesloten met een wielenmerk en bandenmerk. Deze partijen worden in de komende twee weken bekend gemaakt.

Over 4iiii
4iiii Innovations Inc. werd in 2010 opgericht in het Canadese Cochrane, in Alberta. Het bedrijf richt zich op de ontwikkeling van technologieën die sportprestaties en veiligheid van atleten verbeteren. Dit doet 4iiii onder meer via vermogensmeters, hartslagmeters en coaching tools. Inmiddels werken er circa 50 medewerkers voor de groeiende firma. 


Meer lezen over de partnerships van BEAT Cycling Club? Lees dan de eerdere aankondigingen van partnerships met onder andere Kneppelhout & Korthals AdvocatenWahooJako en Sportegro.