BEAT, nu en in de toekomst

BEAT Cycling Club

De afgelopen weken heb je veel verschillende verhalen kunnen lezen over de ideeën binnen de club. Dit viel uiteen in onze toekomstambities, hoe we de club verder uit willen bouwen en over bijvoorbeeld de Giro 2022, BEAT Travel en het BEAT Stadium. Dit riep veel enthousiaste reacties op, maar ook vragen: hoe zien jullie de ontwikkeling van de club precies voor je? En wat is de rol van de BEAT wielerploegen hierin? We zetten het nog eens helder op een rijtje!

De club staat voorop
Wat voorop staat, is dat we een club aan het bouwen zijn voor én door wielerliefhebbers. We zijn geen wielerploeg die de leden gebruikt als verkapte financiering of weer een wielerploeg met een onderscheidend marketingverhaal. Nee, wij bouwen een nieuwe grote club waar zowel wielerfans, recreatieve fietsers en ook wedstrijdwielrenners samenkomen. Een club waar nieuwe mogelijkheden ontstaan, van betrokkenheid als fan bij het profwielrennen tot het beste uit jezelf halen als fietser.

Profwielrennen inspireert ons
Wat we met elkaar delen is dat profwielrennen inspireert. Daarom hebben we inmiddels twee wielerploegen opgericht vanuit de club. Omdat profwielrennen onderdeel uit maakt van de club ontstaan er superveel mogelijkheden voor clubleden om nog meer uit het wielrennen te halen. En natuurlijk worden we allemaal enthousiast van het idee dat we als club ooit (we mikken op 2022!) gaan meedoen aan de Tour de France en dat clubgenoten aan de start staan van de Olympische Spelen. We nemen je graag mee in de reis hier naartoe.

Samen vullen we het lidmaatschap in
Inmiddels hebben we scherp hoe we het aanbod voor leden binnen de club verder willen ontwikkelen de komende jaren. Geïnspireerd door de input van leden, hebben we 15 pijlers uitgewerkt als uitgangspunt voor het toekomstig lidmaatschap. Staat het daar helemaal mee vast? Zeker niet. We kunnen nog alle kanten op en dat willen we graag met jou doen! Het doel is dat jij als lid op jouw eigen manier een plek kunt vinden óf creëren binnen BEAT. Het maakt dus niet uit of je de profploegen wil supporteren, met jouw clubgenoten uit de regio wilt fietsen, evenementen wilt meemaken of zelf in het shirt van BEAT wedstrijden wilt rijden.

Doen in 2018
Ideeën in overvloed en het liefst zouden we ze vandaag nog allemaal uitvoeren. We moeten echter keuzes maken. Want het kost namelijk tijd om een organisatieteam achter de schermen te bouwen en om budgetten te organiseren. We zijn al wel bezig met testversies van de verschillende pijlers, van (lokale) BEAT Rides en helpen op de koers tot het BEAT Stadium en de BEAT Clubkampioenschappen. En kunnen we al aantrekkelijke voordelen bieden van de club en partners op de clubkleding en de producten die de wielerploegen gebruiken.

Hoe kan ik helpen?
Het aanbod voor leden staat dus nog in de steigers, maar iedereen kan nu al mee met de club op avontuur. Als je gelooft in dezelfde dromen en ambities en enthousiast wordt van BEAT kun jij helpen om onze ambitieuze club te laten leven. De eerste stap is je aansluiten als lid van de club en je omgeving net zo enthousiast maken. Het helpt ons enorm als de club groter wordt. Een groeiende club gaat gepaard met meer mogelijkheden voor jou als lid en nodigt partijen uit om te investeren in de groei van onze club.

Ook in de Club Store kun jij jouw steentje bijdragen. We zijn ervan overtuigd dat onze kleding en materialen er geweldig uitzien en van uitstekende kwaliteit zijn, waardoor jij er goed bij fietst! Er zit echter nog een andere kant aan: de opbrengsten uit de shop gebruiken we voor de groei van BEAT. Ook zo draag je je steentje bij.

Jij maakt de club
De club is van jou! Dit betekent dat er binnen BEAT alle ruimte is voor leden die willen bijdragen om de club verder te bouwen. Heb je een goed idee? Wil je lokale ritten organiseren, of je landgoed ter beschikking stellen voor een trainingskamp? Wil je je eigen expertise inzetten en kom je langs op onze brainstormsessies? Of wil je samen met je vrienden een BEAT groepje vormen? Het kan allemaal. Het enige wat daarvoor nodig is dat je zelf de leiding neemt om je plannen waar te maken. Wij kunnen je vanuit de club daarbij ondersteunen maar hou er rekening mee dat we een startende club zijn met beperkte capaciteit. Maar laat dat je vooral niet tegenhouden! Door mee te helpen of zelf initiatief te nemen breng jij de hele club in een stroomversnelling! Doe je mee?