BEAT Track Series Endurance: geslaagde dag in Alkmaar!

BEAT Cycling Club

Vandaag vond in Alkmaar de eerste dag van de BEAT Track Series plaats. De eer was aan de endurance-rijders om de eerste editie af te trappen en dat werd met veel enthousiasme aangedaan!

Dit zijn de uitslagen van de eerste editie van de BEAT Track Series Endurance:

Elite heren:

Plaats

Rugnr.

Voornaam

Achternaam

Woonplaats

Scratch

Tempo

Punten

Totaal

1

87

Melvin van

Zijl

Harderwijk

1

1

1

3

2

81

Milan

Broer

Barendrecht

3

2

3

8

3

86

Michael

Vingerling

Hellevoetsluis

2

4

4

10

4

88

Folkert

Zwiers

Wormer

6

3

2

11

5

89

Mauerice

Steenbeek

Zaandam

4

6

5

15

6

82

Leon

Buijs

Aalsmeer

5

5

6

16

7

85

Eric

Nijkamp

Ruurlo

7

7

7

21

8

84

Eddy

Janssen

Haalderen

8

8

8

24

 

Elite dames:

Plaats

Rugnr.

Voornaam

Achternaam

Woonplaats

Scratch

Tempo

Punten

Totaal

13

107

Lily

Schuitemaker

Volendam

2

5

1

8

14

104

Phaedra

Krol

Heerde

1

4

3

8

15

108

Bente van

Teeseling

Abcoude

3

2

4

9

16

105

Bianca

Lust

Oostzaan

5

1

5

11

17

103

Michelle de

Graaf

Apeldoorn

4

7

2

13

18

106

Melissa van

Neck

Amstelveen

6

3

6

15

19

101

Maaike

Brandwagt

Sittard

7

6

7

20

Junioren heren:

Plaats

Rugnr.

Voornaam

Achternaam

Woonplaats

Scratch

Tempo

Punten

Totaal

1

53

Casper van

Uden

Schiedam

1

4

3

8

2

42

Yanne

Dorenbos

Castricum

3

3

2

8

3

45

Leco

Hendriks

Maassluis

5

2

4

11

4

54

Sten

Verzijl

Berkel/ Rodenrijs

2

5

8

15

5

44

Philip

Heijnen

Oeffelt

11

6

1

18

6

55

Serginho

Wilshaus

Haarlem

6

7

5

18

7

48

Steyn

Lamberink

Bergentheim

4

8

7

19

8

49

Bob

Markus

Hoofddorp

8

1

13

22

9

43

Teun van

Galen

Zaandam

7

10

6

23

10

46

Rick

Hezeman

Apeldoorn

9

12

9

30

11

47

Joris

Kroon

Schalkwijk

10

11

10

31

12

52

Daan

Schaasberg

almere

12

9

11

32

13

50

Jesper

Oost

Hoogeveen

13

13

12

38

Junioren dames:

Plaats

Rugnr.

Voornaam

Achternaam

Woonplaats

Scratch

Tempo

Punten

Totaal

1

64

Eline van

Rooijen

Woerden

1

1

1

3

2

62

Juliet

Eickhof

Apeldoorn

3

3

2

8

3

63

Tamara de

Graaf

Apeldoorn

2

4

3

9

4

61

Joan  de

Bruyn

Bergeyk

4

2

4

10

Nieuwelingen jongens:

Plaats

Rugnr.

Voornaam

Achternaam

Woonplaats

Afval

Tempo

Punten

Totaal

1

8

Erwin

Smit

Wervershoof

1

3

1

5

2

11

Tristan

Kool

Purmerend

2

1

3

6

3

9

Wouter van de

Weerdhof

Lobith

3

2

2

7

4

10

Timo de

Zeeuw

Molenaarsgraaf

5

7

4

16

5

4

Lance

Huenders

Almere

4

8

6

18

6

3

Jelle Bouwe

Hofstee

Dwingeloo

9

5

5

19

7

2

Leon

Ellermann

Emmen

6

6

7

19

8

7

Nick

Schelvis

Heemskerk

7

4

8

19

9

6

Noel

Luijten

Meerkerk

8

9

9

26

Nieuwelingen meiden:

Plaats

Rugnr.

Voornaam

Achternaam

Woonplaats

Afval

Tempo

Punten

Totaal

1

22

Yuli van der

Molen

Krommenie

1

1

1

3

2

21

Lonneke

Geraerts

Luyksgestel

2

2

2

6

 

De volgende editie staat gepland voor 3 december in Amsterdam!