BEAT Travel - World Cup Berlijn

BEAT Cycling Club

Een unieke trip met de club waarbij we samen onze clubgenoten van het profteam aanmoedigen. Geweldig, toch!? De eerste test-case voor dit idee staat gepland voor dit najaar: een weekendje naar de World Cup in Berlijn om Roy, Theo en Matthijs naar de overwinning te schreeuwen!

Samen Roy, Theo en Matthijs aanmoedigen

Eerder dit jaar maakten wij onze plannen voor het concept BEAT Travel bekend. In de tussentijd zijn wij achter de schermen bezig geweest met het opzetten van de eerste test-case voor dit concept. En jawel, de eerste ''BEAT Travel'' is uit de hoge hoed getoverd: een ledentrip naar de World Cup in Berlijn van 30 november tot 3 december 2018.

Hoe ziet de reis eruit?

Op basis van alle input die we vanuit jullie hebben ontvangen, zijn we tot een mooi programma gekomen! Op 30 november vertrekken we in de vroege ochtend vanuit Nederland per minibus. Met 1 tussenstop rijden we naar Berlijn om daar in de vroege middag te arriveren. Aldaar is er een moment om even ''te soigneren'' om vervolgens baan te maken richting de ‘Velodrom’ om de eerste wedstrijden te bekijken en onze mannen aan te moedigen. Ook de daaropvolgende dagen wordt er zorg gedragen voor het transport naar de wedstrijden, ''de sfeer'' en een meet 'n greet met de renners. Natuurlijk kan iedereen ook naar wens de tijd nemen om op eigen initiatief en al dan niet samen de stad te bezichtigen en alle culturele hoogstandjes te bezoeken. Kortom: een topreisje!

Het pakket

  • Drie overnachtingen in het BEAT appartement
  • Passe-partout pass voor alle drie de wedstrijddagen in de wielerbaan
  • Vervoer per minibus (alternatief transport op eigen kosten)
  • Meet 'n greet met onze renners
  • Een lezing door coach Tim Veldt
  • Iedere ochtend ontbijt
  • Een unieke ervaring met clubgenoten!

Ok, ik wil mij aanmelden, wat moet ik doen?

In totaal krijgen 8 leden de unieke kans om, tegen kostprijs, deel te nemen aan deze eerste test-case. Over ongeveer twee weken wordt deze BEAT Travel toegevoegd aan onze Club Store en kun je de trip boeken, maar dat kondigen we natuurlijk nog even aan!

Komt er nog een trainingskamp?

Uit jullie feedback over BEAT Travel bleek destijds dat er ook veel behoefte is aan een BEAT Travel ‘’trainingskamp’’. Hier zijn we achter de schermen ook druk bezig met de eerste randvoorwaarden, waarbij we mikken op een reisje in begin 2019.

Ben je nog geen lid maar word je, net als wij, wel enthousiast van onze plannen rondom BEAT Travel? Word vandaag nog Premium lid!