Bestel via de Club Store en win: week 33

BEAT Cycling Club

Lekker dan! Van week 33 tot en met week 35 maak je iedere week kans op een prijs als je artikelen besteld via onze Club Store. Lees snel verder om erachter te komen wat je deze week kunt winnen.

Waarom deze actie

Momenteel zijn sommige artikelen van de Club Collectie niet leverbaar. Hoe kan dat nou?! Heel simpel: onze club is momenteel hard aan het groeien. Er komen veel leden bij, en dat is super gaaf! Het nadeel is dus wel dat er ook enorm veel vraag is naar onze Club Collectie, terwijl de nieuwe levering pas in september wordt verwacht. Vervelend als je net nu je nieuwe items wilde bestellen... Daarom willen wij de mensen die in augustus een bestelling plaatsen op onze Club Store graag extra belonen!

Bestel en win het Isostar Performance pakket t.w.v. €54,95

Als je in week 33 een bestelling plaatst op onze Club Store maak je kans op het Isostar Performance pakket. Ongeacht je bestelling-grootte. Perfect om jouw najaar een extra boost te geven! Check snel onze Club Store, plaats je bestelling en wie weet win jij dit prestigieuze pakket!

Ontdek welke vette prijzen er nog meer zijn te winnen!