Bestel via de club store en win: week 34

BEAT Cycling Club

Nice! Van week 33 tot en met 35 maak je iedere week kans op een vette prijs bij bestelling van een product uit onze webshop! Lees snel verder om erachter te komen wat je deze week kunt winnen!

Waarom doen we dit?

Op het moment groeien we zo hard, dat sommige producten uit de shop niet meer leverbaar zijn. Er komen enorm veel nieuwe leden bij, wat geweldig is! Het gevolg hiervan is echter wel dat er een grote vraag is naar onze Club Collectie, terwijl de nieuwe levering pas in september wordt verwacht. Dat is natuurlijk vervelend als je net jouw nieuwe items wilde bestellen en deze nu niet meer leverbaar zijn… Daarom willen we nu de mensen die in augustus items vanuit de Club Store bestellen extra belonen!

Bestel en win de officiële AGU BEAT helm t.w.v. €119,-

Als je in week 34 een bestelling plaatst in onze Club Store, maak je direct kans op een AGU BEAT helm! Ongeacht de grootte van jouw bestelling. Perfect om gesoigneerd en veilig de weg op te gaan. Check snel onze Club Store, plaats je bestelling en maak kans op deze vette helm!

Ontdek welke vette prijzen er nog meer zijn te winnen!