Bestel via de club store en win: week 35

BEAT Cycling Club

Gaaf! Van week 33 tot en met 35 maak je iedere week kans op een vette prijs bij bestelling van een product uit onze webshop! Lees snel verder om erachter te komen wat je deze week kunt winnen!

Bestel en win de WAHOO ELEMNT BOLT t.w.v. €239!

Als je in week 35 een bestelling plaatst in onze Club Store, maak je direct kans op een WAHOO ELEMNT BOLT! Ongeacht de grootte van jouw bestelling. Perfect om jouw trainingsgegevens te kunnen terugkijken. Check snel onze Club Store, plaats je bestelling en maak kans op deze vette fietscomputer!

Waarom doen we dit?

We groeien op het moment heel hard, dit zorgt ervoor dat sommige producten uit de shop niet meer leverbaar zijn. Er komen enorm veel nieuwe leden bij, wat geweldig is! Het gevolg hiervan is echter wel dat er een grote vraag is naar onze Club Collectie, terwijl de nieuwe levering pas in september wordt verwacht. Dat is natuurlijk vervelend als je net jouw nieuwe items wilde bestellen en deze is niet meer leverbaar… Daarom willen we nu de mensen die in augustus items vanuit de Club Store bestellen extra belonen!