Büchli Europees Kampioen op de kilometer!

BEAT Cycling Club

Stel: je kunt een beetje fietsen, hebt nog nooit de kilometer op een groot toernooi gereden en besluit de kilometer te gaan rijden op het Europees Kampioenschap in Glasgow. Dan kan je toch net zo goed gelijk winnen?

Verbluffende tijden

Matthijs Büchli is dus Europees Kampioen geworden op de kilometer tijdrit! In de kwalificatie was hij al verbluffend goed door met ruim een seconde verschil de kwalificatie te winnen in een tijd van 59,783. Later bleek dit de enige tijd onder de minuut te zijn van het kampioenschap. In de finale was 1:00,34 ruim voldoende voor de titel. De Duitser Joachium Eilers werd tweede en landgenoot Sam Ligtlee veroverde het brons.

Uitstekende vorm

Tijdens de JICF Internation Track Cup won Matthijs al de kilometer. Dit Europees Kampioenschas was zijn debuut op de kilometer op een groot toernooi. Dat hij hier direct wint in meer dan goede tijden biedt perspectief, waar Matthijs zich nog verder hoopt te ontwikkelen op dit onderdeel.

Ben je nog geen lid maar word je, net als wij, wel enthousiast van de prestaties van onze profteams en wil jij ook onderdeel worden van onze community? Word vandaag nog Basis of Premium lid van onze club!