Club Meetups: avonden die je niet wil missen!

BEAT Cycling Club

Afgelopen maandag hebben wij tijdens de Club Meetup samen met leden gebrainstormd over de ontwikkeling van onze club. Waar staan we nu? Wat vinden we van de huidige ontwikkelingen? En waar willen we als club naartoe werken?

Over de BEAT Rides en de club

BEAT ademt wielerpassie! Deze ‘’drive’’ werd tijdens de Club Meetup maandag wederom bevestigd. BEAT is een maakbare club waar je als lid meebouwt aan je eigen droomclub, waar je wielrennen van dichtbij kunt beleven en meer uit jezelf kunt halen. Dit kun je doen door aan te haken bij verschillende evenementen zoals BEAT Rides en Club Meetups, maar ook door mee te denken en zelf projecten op te pakken!

Wil jij bijvoorbeeld bepalen hoe het Clubkampioenschap eruit komt te zien en deze mede organiseren? Laat het weten! Of zie jij kansen om met jouw vriendengroep aan te haken bij BEAT om bijvoorbeeld namens de club te koersen of mee te doen aan andere events? Ook dan gaan we graag met je in gesprek om te kijken hoe we elkaar kunnen versterken!

Club Meetups

Dit alles komt samen in de Club Meetups. Dit is namelijk de plek waar jij volledig wordt bijgepraat over de laatste ontwikkelingen rond de club, rechtstreeks uit het hart van de organisatie! Hoe snel groeit de club precies? Hoe ziet het groeiplan van onze professionele wielerploegen eruit? En wat zullen de eerstvolgende toevoegingen aan het lidmaatschap zijn? Of scoops zoals over een exclusieve mobiele app voor BEAT-leden. Maar daarover later meer.. ;)

Daarnaast is de Club Meetup dé plaats waar je in gesprek raakt over de mogelijkheden om nog meer uit jouw club te halen, om nieuwe vette ideeën te bedenken, een drankje te drinken met clubgenoten en ook gewoon lekker te lullen over de koersen van onze profteams. 

BEAT Clubkampioenschap

Zo kwamen er super vette ideeën boven tafel over de opzet van het Clubkampioenschap van dit jaar (save the date: 6 oktober 2018), want een traditioneel koersje waarin je het moet opnemen tegen de renners van de wegploeg is natuurlijk te simpel! We gaan hier een fantastisch BEAT-wielerfeest van maken, waar elk type lid iets te zoeken heeft. Je ontmoet er clubgenoten, gaat de competitie aan op allerlei manieren en geniet! Later deze week meer over het BEAT Clubkampioenschap. Heb je 6 oktober inmiddels al in je agenda genoteerd?

De volgende Club Meetups

Wij zijn super trots op de successen en de vooruitgang die wij als club boeken. En wat is er mooier dan als club samen met leden pionieren in het wielrennen? Binnenkort worden er weer nieuwe Club Meetups gepland waar we jou van harte voor uitnodigen. Waarschijnlijk kun je eind augustus weer aansluiten! Blijf ons dus volgen, de data worden spoedig bekend gemaakt.

Word jij enthousiast van alle club-successen? Klik hier om lid te worden van onze club!