Clubbeleving in het kwadraat

BEAT Cycling Club

Soms heb je zo'n weekend waar je alleen maar van kunt dromen. Afgelopen weekend was zo'n weekend. Het weer, de ambiance, alles was perfect tijdens het Nederlands Kampioenschap. Dat we met leden vanuit het BEAT Stadium luidkeels Piotr naar een geweldige tiende plek konden schreeuwen was natuurlijk een geweldige beloning voor de club!

Ongekende clubbeleving

Het BEAT Stadium tijdens het Nederlands Kampioenschap is exemplarisch voor hetgeen waar wij als club mee bezig zijn. Hoe fantastisch is het om samen met zoveel leden het succes van de profploeg tijdens de kampioenschappen te delen en vieren?! Daniel werd tiende in de tijdrit, Alex werd achtste in de tijdrit en tiende bij de wegwedstrijd voor belofterenners en Piotr reed met zijn ongekende aanvalslust een waanzinnige koers en sprintte in het zog van Matthieu van der Poel, Tom Dumoulin en een heel contingent aan Nederlandse wielertoppers eveneens naar een tiende plaats. Na de koers voegde hij zich bij de BEAT leden die hem hadden aangemoedigd tijdens de koers. Dat is een club zijn! Wij zijn alle leden die ons hebben geholpen om er een geweldig feestje van te maken ontzettend dankbaar.

De BEAT kleur in actie

Niet alleen op het Nederlands Kampioenschap waren de BEAT kleuren te zien. Kersverse BEAT-leden Michel en Brian brachten onze clubkleuren afgelopen week naar de Dolemieten. Peter den Hartog en Ronald Larooij beklommen enige tijd terug de Alpe d'Huez voor het KWF. Chapeau, mannen! En gaaf dat er zoveel activiteiten plaatsvinden. Heb jij ook een mooi avontuur op de fiets in je BEAT-outfit beleeft? Laat het ons weten via het onderstaande formulier!