Deelname Theo Bos aan GP Prostejov

BEAT Cycling Club

Van 24 t/m 25 augustus is Theo ‘The Boss’ Bos aan het werk in Prostejov, Tjechië waar hij deelneemt aan de Grand Prix Prostejov - Memorial of Otmar Malecek.

Theo gaat meedoen aan de Sprint (24/08) en de Keirin (25/08). Voor onze clubgenoot wordt het de eerste wedstrijd op Europese bodem na de vele keirintoernooien in Japan. Bovendien zal de keirin weer net iets anders verlopen dan in Japan. Bij de Japanse Keirin wordt er gebruik gemaakt van een renner die als derny fungeert. Tijdens de keirin wedstrijden in Europa wordt er gebruik gemaakt van een aangedreven derny (bromfiets).

Ik heb gisteren in Apeldoorn nog goed getraind met The Beast (Roy van den Berg). We hebben voornamelijk getraind op doorversnellen. Hierbij rijd je tegen je limiet en probeer je toch nog nét iets sneller te gaan. Net zoals een echte wedstrijd dus.”

Op dit moment reist Theo van Apeldoorn naar Tsjechie, goed voor een afstand van 1052km! Eenmaal aangekomen zal hij een kijkje nemen op de 301m lange betonnen piste.

Al het laatste nieuws en uitslagen kan je volgen via onze kanalen. Of kijk de race live via YouTube.