Druk internationaal weekend voor de boeg

BEAT Cycling Club

We mogen weer koersen! Zowel op de baan als op de weg gaan onze renners weer vlammen. In Glasgow, op het Europees Kampioenschap, in Saint Martin de Landelles en in Maniago, op het Wereldkampioenschap Para-Cycling.

Europees Kampioenschap baanwielrennen: vliegen op de kilometer en vlammen in de teamsprint

Matthijs en Roy zullen in actie komen op het Europees Kampioenschap in Glasgow. Matthijs rijd op 4 augustus de kilometer tijdrit. Roy is een dag eerder te bewonderen in de teamsprint. Matthijs verkeerd in goede vorm en liet dat laatst in Japan nog zien op het JCIF toernooi. ‘’The Blast’’ noteerde daar op de kilometer een tijd van 1:00:581. De concurrentie is gewaarschuwd…

Op de teamsprint zal Roy zijn best doen om hoge ogen te gooien. Samen met nationale teamgenoten Nils van 't Hoenderdaal, Harrie Lavreysen, Jeffrey Hoogland en Sam Ligtlee gaat hij voor eremetaal!

La Polynormande

De jongens van de wegploeg reizen af naar Frankrijk. In Avranches zullen zij aan de start staan van La Polynormande (UCI 1.1). De koers leidt het peloton over een glooiend parcours. Na 160 kilometer finisht de koers in Saint Martin de Landelles. Vorig jaar kwam AG2R renner Alexis Gougeard als eerste over de streep. Ook teams als Groupama-FDJ, Wanty-Group Gobert, Fortuneo-Samsic, Cofidis en Direct Energie rijden mee. Grote ploegen om tegen te strijden dus! Op Twitter worden de zeven renners die van start zullen gaan in deze koers gegeven.

Wereldkampioenschap Para-Cycling

Daniël zal vrijdag en zondag, 3 en 5 augustus, te bewonderen zijn op het WK Para-Cycling in Maniago, Italië. Hij rijd daar in de C5 klasse de tijdrit en de wegrit. In de tijdrit verdedigd onze clubgenoot zijn regenboogtrui, nadat hij vorig jaar in Zuid-Afrika wereldkampioen wist te worden in de race tegen de klok. Ook op de wegrit is Daniël al eerder succesvol geweest met een wereldtitel, genoeg kansen op een nieuw succes dus!

In beeld

Het Europees Kampioenschap op de baan is op televisie te volgen op Eurosport. Verwacht wordt dat ook de NOS en Sporza live verslag vanuit Glasgow zullen doen. Ook is er in de Eurosport Player App een livestream te volgen. Wij zullen via TwitterInstagram en Facebook updates vanuit Glasgow geven!

La Polynormande zal niet live uitgezonden worden, dus houd onze Twitter in de gaten voor nieuws vanuit Frankrijk!

De UCI zal live verslag doen van de Para-Cycling wedstrijden op www.maniago2018.it. Daarnaast zullen wij een update geven op onze twitterpagina, houd deze dus goed in de gaten!