Druk koersweekend voor de club!

BEAT Cycling Club

Na het doordeweekse tweeluik gaat de koersdrukte gewoon door. Ook dit weekend zijn de renners van onze club weer te zien in twee koersen. De Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke en de Ronde van Midden Nederland staan op het programma!

Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke

Op zaterdag reizen we af naar Meulebeke, België, om in een UCI 1.1 koers van 187 kilometer uit te maken wie er met de winst vandoor gaat. Over een glooiend parcours met 2 grote omlopen en 8 kleine plaatselijke rondes zal het een harde koers worden. Er zitten geen echte klimmen in, maar genoeg ‘puistjes’ waar de renners op weg kunnen springen. Een koers voor de aanvallers dus!

Ronde van Midden Nederland

Deze UCI 1.2 koers maakt onderdeel uit van de Holland Cup en leidt ons in 192 kilometer over de Veluwe. Bekend terrein dus na woensdag al de Veenendaal-Veenendaal Classic te hebben verreden. Meerdere klimmen uit de klassieker van woensdag, zoals de Grebbeberg en de Paardeveld, komen dan ook weer voorbij in de koers van aankomende zondag. Aangezien de top van de laatste klim op zo’n 60 kilometer van de streep ligt, zullen deze niet bepalend zijn in de wedstrijd. Word dit er dan weer eentje voor de sprinters, of zien we toch een kopgroep slagen?

De opstelling

We reizen weer met twee hele sterke selecties af naar de koers! In België zullen Nahom, Piotr, Alex, Aksel, Wesley, Daan en stagiair Melle de koers hard maken. In de Ronde van Midden Nederland zullen Nahom, Piotr, Alex en Aksel in het vervolg van hun tweeluik geholpen worden door Bas, Danny en Daniël. Een lekker druk weekend voor sommige renners dus!

In beeld

De Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke wordt niet live uitgezonden, maar wij houden je op de hoogte! Check dus onze Twitter en Instagram voor updates.

De Ronde van Midden Nederland wordt vanaf 16:00 uur live uitgezonden op RTV Utrecht, ook zitten wij er op onze sociale kanalen weer bovenop om jou van updates te voorzien!