Druk weekend voor de boeg!

BEAT Cycling Club

Waar dit weekend de ogen misschien wel voornamelijk gericht zijn op de start van de Tour de France staat er voor onze club ook een druk weekend op het programma! Matthijs en Theo rijden een baanwedstrijd in Japan op de Olympische baan van Tokyo 2020, de wegploeg maakt zich op voor een dubbel koersweekend en Daniel start op de Para-Cycling World Cup in Emmen.

Wegploeg klaar voor een dubbel weekend

Op zaterdag staat de wegploeg aan de start van de GP Jean-Pierre Monseré (UCI 1.1). Geen misselijke koers, bewijst de erelijst. Waar verleden jaar Laurens Sweeck er met de winst vandoor ging was het de editie daarvoor Lars Boom die op het hoogste treetje stond. Om 12:30 wordt er gestart in Ieper voor 192,9 kilometer keiharde koers. De volgende dag reist de wegploeg af naar de GP Albert Fauville (UCI 1.2). Een koers die wordt gekenmerkt door een flink aantal kasseistroken! De wedstrijd telt 168,4 kilometers. Het startschot vindt plaats om 12:30 in Baulet.

UCI Japan Track Cup

Matthijs en Theo staan na hun keirin-avonturen te springen om mee te doen aan een UCI baanwedstrijd. Zij rijden op 6 juli de UCI Japan Track Cup I en op 7 en 8 juli de UCI Japan Track Cup II. De wedstrijd wordt verreden op de wielerbaan die ook tijdens de Olympische Spelen van Tokyo 2020 gebruikt zal worden. Kunnen de mannen alvast de baan ''verkennen''.

Para-Cycling World Cup

Daniel zal komend weekend starten in zowel de wegwedstrijd als de tijdrit van de UCI Para-Cycling World Cup in Emmen. De tijdrit is op vrijdag 6 juli en de wegwedstrijd zal op zondag 8 juli plaatsvinden. Daniel heeft er zin in en zal starten als een van de favorieten.

Vergeet ons niet te volgen op Twitter en Instagram voor live updates! Heb jij ook een mooi fietsplan voor komend weekend? Leg het vast en laat het ons weten via het onderstaande formulier!