Een feest op de baan!

BEAT Cycling Club

Vandaag vond de derde Track Party in het Izu velodrome plaats, de baan waar onze ploeg ook in 2020 op de Olympische spelen in Tokyo zal gaan schitteren. Meer dan 3000 bezoekers kwamen op dit evenement af om hun favoriete baanrenners in actie te zien.

Ondanks het bewolkte en kille weer was de parkeerplaats volledig bezet, dat toonde maar weer eens dat de populariteit van baanwielrennen in Japan gestaag groeit. Het publiek varieerde van jong tot oud en kon genieten van een ware show met licht -en geluidseffecten.

Wat betreft het sportieve gedeelte, was de Track Party ook een succes. Na de succesvolle kwalificatierondes staan Matthijs en Theo in de finale van de keirin, daarnaast reden zij een sterke teamsprint tegen het nationale team van Japan. Ze werden tweede, maar toonden enorm veel potentie voor de komende wereldbeker manches.

Tijdens de persconferentie van de Track Party werd BEAT Japan officieel bekend gemaakt. Theo werd hier erg blij van: “Het is heel erg gaaf om te zien dat BEAT nu ook in Japan officieel actief is, omdat er veel mensen enthousiast waren over het idee. We willen de Japanse wielren community helpen om het gevoel en de liefde voor fietsen te verbeteren. Het is mooi om de groei van onze club te zien en ik vind het gaaf als de mensen uit Japan ook lid worden. Hopelijk groeien we snel en hebben we mooie ervaringen in de toekomst.”

Matthijs volgde: “Het is goed om hier te zijn en te zien dat BEAT populair is in Japan. We willen een betere connectie creëren tussen de fans, keirin fanaten en fietsers. Ik denk dat elke groep elkaar sterker kan maken en van elkaar kan profiteren. Ik hoop dat de mensen lid worden van BEAT en ik ze volgend jaar weer zie!”