Een terugblik op week 88

BEAT Cycling Club

Wat een weekje was het weer! We mochten weer veel nieuwe leden verwelkomen, er waren successen op de baan, we hebben onze plannen rondom een baanaanbod voor onze leden gepubliceerd en leden van de club waren weer veelvuldig op de weg te zien!

Week 88

Telkens als er nieuwe leden bijkomen maakt dit ons trots. In november 2016 zijn we begonnen en inmiddels zijn we 88 weken verder. Ondertussen zijn er ruim 1200 mensen basis of premium lid geworden van onze club. Super gaaf hoe snel wij op dit moment groeien! De afgelopen week zijn onder anderen Freek, Rob, Martin, Thijs, Marcel, Matthijs, Heidi en Tijmen premium lid geworden van onze club. Hartelijk welkom!

Baansucces duurt voort en baanaanbod voor leden

Waar Roy in training een PR qua aantal omwentelingen trapte (246, don't try this at home) waren Matthijs en Theo weer op dreef in Japan! Ditmaal tijdens de JICF International Track Cup in Matsumoto. Theo won de keirin, en Matthijs ging er - met een dik PR - met de overwinning vandoor op de kilometer. Daarnaast maakten wij deze week bekend ons baanaanbod voor leden van BEAT verder uit te breiden.

Wattmeister brengt niet gehoopte resultaten

Afgelopen week stonden we met maar liefst drie renners in de finale van de Wattmeister-challenge. Een teleurgestelde Piotr slaagde er, ondanks een beter resultaat dan afgelopen jaar, niet in om de nieuwe Wattmeister te worden. Hij gaat nu, net als de overige renners van de wegploeg, een verdiende rustperiode in. To be continued!

Veel leden actief

Ook onze leden waren weer zeer actief! Onder anderen Sjaak Neefjes, die in de Ronde van Obdam bij de Funklasse startte, en Arie van Heeren, die een toertocht door het Groene Hart reed, waren in BEAT-outfit te herkennen. Daarnaast vond afgelopen weekend de eerste BEAT Ride Amsterdam plaats. Check onze kalender voor alle lokale BEAT Rides! Deel jouw BEAT-belevenissen via het onderstaande formulier.

Word jij ook enthousiast over BEAT en ben je nog geen lid? Word lid van onze club! Je kunt al gratis Basis lid worden.