Een terugblik op week 89

BEAT Cycling Club

We zetten stappen! We verwelkomen momenteel veel nieuwe clubgenoten en we zijn het lidmaatschapsaanbod enorm aan het ontwikkelen. Daarnaast gebeurt er van alles binnen de club en waren onze leden weer lekker actief op de fiets, kortom: het was weer een mooie week!

Week 89

Hoe gaaf dat onder anderen Jan-Luc, Pim, Wouter, Dolf, Rick, Ramon, Martin, Raymon, Teun, Tomoharu, Satoshi, Kenji, Rogier, Thomas, Ronald en Jan Premium lid zijn geworden van onze club! Van harte welkom. We blijven maar groeien en dat vinden we geweldig om te zien! Ben je nog geen lid van onze club? Dan kun je je hier inschrijven als basis (gratis) of premium lid.

De clubkleuren in beeld

De afgelopen week waren er weer heel veel leden die er in BEAT-outfit op uit trokken. Marco Lamper nam bijvoorbeeld deel aan een amateurkoers in Yerseke, goed bezig Marco! Ook hadden een aantal BEAT leden een mooi vader-zoon moment. Zo maakte bijvoorbeeld Leo van Vliet een ritje met zijn zoon in ons mooie shirt. Maar het mooiste vader-zoon moment moet toch wel die van Alex van de Vosse zijn, hij beklom namelijk de Alpe d’Huez met zijn zoon, vlak voor de profs dat deden. Dat moet een mooie ervaring zijn geweest! Ook waren een aantal van onze leden actief bij de BEAT Rides. We hielden namelijk onze eerste BEAT Ride in Kapelle, Zeeland, wat een gezellige rit was!

Evenementen in de stijgers

Na de rustperiode van de wegploeg staan er weer mooie koersen op de planning, waaronder de Slag om Norg. Hier zal weer een BEAT Race Pass plaatsvinden. Ook zijn we bezig met de BEAT Punchers Ride van 18 augustus vanuit Gent. Daarnaast wordt er een projectteam geformeerd dat wordt aangevoerd door leden, die hard bezig gaat met geweldige plannen voor het BEAT Clubkampioenschap op zaterdag 6 oktober 2018. We gaan er een groot wielerfeest van maken! Kom jij ook?

Het BEAT Online Clubhuis: altijd en overal exclusieve toegang!

Deze stond hoog op ons verlanglijstje...  Een app die jou toegang geeft tot het laatste exclusieve nieuws vanuit de club en de wielerploegen, leden met elkaar in contact brengt en meer! En nu mogen wij de eerste testversie van dit ''Online Clubhuis'' presenteren. Wil jij de eerste versie van de app voor ons testen?

Nieuwe partner, nieuwe voordelen
Ook verwelkomden we absoluteBlack deze week als partner van de club, met een aantal mooie voordelen voor jou! Zo profiteer je van 18% voordeel op de aanschaf van alle absoluteBlack producten en kun je je aanmelden voor het BEAT Test Team om een maand lang ovale kettingbladen te testen.

Het was weer een mooie week voor de club dus! Heb jij ook iets moois beleefd in jouw BEAT-outfit? Laat het ons weten via het onderstaande formulier!