Geslaagde eerste test BEAT Stadium

BEAT Cycling Club

Afgelopen weekend experimenteerden wij voor het eerst met het BEAT Stadium. In dit artikel blikken wij terug op de vuurdoop van het BEAT Stadium en blikken we vooruit op hoe wij dit concept verder gaan ontwikkelen.

Geslaagde eerste test

De successen van onze club op het Nederlands Kampioenschap zullen je niet ontgaan zijn. Dat dit samenviel met het allereerste BEAT Stadium is natuurlijk lekker getimed! Enkele honderden wielerfans zijn gedurende het Nederlands Kampioenschap op bezoek geweest bij het BEAT Stadium en zijn onderdeel geweest van de successen van de profs. Samen je clubgenoten aanmoedigen, de koers beleven en vooral de passie voor de sport delen: super gaaf!

Samenwerking met Golazo

Dankzij onze partners en in samenwerking met Golazo Sports hebben wij allerlei activiteiten rondom het BEAT Stadium kunnen organiseren. Golazo Sports: “Mooi om te zien dat we samen met BEAT Cycling Club de fans en bezoekers van het NK een mooie beleving konden bieden zoals het hoort: gezelligheid, een groot scherm, de nodige verfrissing en snacks. Richting volgend jaar gaan we de fanzone en het BEAT Stadium naar een nog hoger niveau brengen zodat we de fans nog meer koersbeleving kunnen bieden.”

BEAT Stadium in de toekomst

Dit succesvolle eerste hoofdstuk van het BEAT Stadium krijgt dus zeker een vervolg! We gaan hard aan de slag om het BEAT Stadium verder te ontwikkelen. Wie weet reizen wij in juli 2022 wel met het BEAT Stadium drie weken lang door Frankrijk! Nu al zin in. Vind jij het leuk om mee te denken over de ontwikkeling van het BEAT Stadium maar ook over BEAT Travel? Kom maandag 9 juli naar onze brainstormsessie. Meld je aan via het onderstaande formulier.