Havik en Meeuwisse bevestigd voor BEAT Clubkampioenschap

BEAT Cycling Club

Mooi nieuws! Waar de voorbereidingen voor het BEAT Clubkampioenschap in volle gang zijn en het programma steeds serieuzere vormen aanneemt zijn de eerste namen vanuit de profteams al bevestigd.

Komend clubkampioenschap – dat op zaterdag 6 oktober 2018 zal plaatsvinden – zijn Piotr Havik en Melle Meeuwissse van de partij. Piotr, in blakende vorm getuigen zijn prestaties in de voorbije klassiekers, en Melle, streekgenoot van Piotr en als stagiair voor het naseizoen van 2018 de nieuwste aanwinst van de wegploeg, kijken uit naar deze dag.

Heb jij nog geen ticket voor deelname aan het combinatieklassement gereserveerd? Reserveer hier jouw ticket voor deelname aan het BEAT Clubkampioenschap (alleen Premium leden kunnen deelnemen aan het combinatieklassement).

Kom jij als supporter naar het BEAT Clubkampioenschap? Scoor hier jouw gratis supporter-ticket! Iedereen – lid of geen-lid – kan een supportersticket reserveren. Want ook voor mensen die niet meedoen aan het combinatieklassement staat deze dag bol van allerlei activiteiten. Bijvoorbeeld tijdens een nieuwe editie van Café BEAT wordt er met onder anderen verschillende renners en stafleden teruggeblikt op het afgelopen seizoen.

Word jij enthousiast van onze clubevenementen maar ben je nog geen BEAT lid? Word vandaag nog lid van onze club! Als Premium lid geniet je van vele voordelen en kan je deelnemen aan allerlei evenementen. Als gratis Basis lid blijf je altijd op de hoogte van de ontwikkelingen van onze club.