Heb jij je al ingeschreven voor de clubdag?

BEAT Cycling Club

Komende woensdagavond sluit de inschrijving voor de clubdag in Rosmalen, op het terrein van WielerPassie Festival. Dit is geen "normale" clubdag, want we hebben dit keer wel een heel tof programma voor onze leden opgesteld.

Wij willen met de clubdagen een exlusief kijkje in de keuken van de club en de profsport geven. Ook dit keer weer. Dus voordat wij de baanploeg presenteren aan alle aanwezigen op het hoofdpodium van WielerPassie Festival, geven wij alle aanwezige leden de mogelijkheid om eens ongedwongen te babbelen met elkaar én de baanploeg en bijbehorende crew. En alsof dat niet al tof genoeg is, gaan we daarna met de hele club naar de Grote Prijs van Brabant kijken, de cross-GP waar onder andere Mathieu van der Poel aan de start zal staan. Nóg niet overtuigd? Dan vergeten we nog te vermelden dat er na onze clubdag uiteraard nog ruimte is om de rest van dit toffe festival te bekijken! 

Overtuigd? Schrijf je snel in, want woensdagavond sluiten de inschrijvingen!

Meld je nu hieronder aan voor deze speciale Club Day: