Het BEAT Stadium gaat debuteren!

BEAT Cycling Club

Heb jij je stadionfakkel al gepakt en het BEAT-logo op je rug getatoeëerd? Nee, even serieus: het BEAT Stadium gaat er komen en zo moet het er volgens jullie uit komen te zien!

Twee weken geleden vertelden we over de ambitie van de club om het stadion naar de koers te brengen. Een eigen supporterszone langs het parcours van de mooiste wedstrijden, waar we genieten van de koers en de sfeer en onze profleden naar de winst schreeuwen. Tijd voor een overzicht van alle reacties en de volgende stappen!

Alles meekrijgen van de wedstrijd
Het BEAT Stadium komt natuurlijk zo dicht mogelijk bij het parcours, zoals ook wordt gevraagd uit de inzendingen, maar toch vindt 74% van de inzenders het belangrijk dat de koers ook op een groot scherm te volgen is. Kunnen wij ons inbeelden! (Snap je ‘em?)

Wat is er nog meer belangrijk? Een behoorlijke ‘ravitaillering’, oftewel de mogelijkheid om eten en drinken te bestellen. Tot slot natuurlijk de toevoegingen uit de hoek van het profwielrennen: inzichten tijdens de koers van experts en renners die na de koers langskomen vinden jullie ook erg belangrijk!

Welke andere suggesties kwamen er uit de open vragen? We moeten zeker de toiletten niet vergeten en de verkoop van BEAT-merchandising is ook gewenst.
En heel cool: tijdens het NK Tijdrijden, op woensdag 27 juni, is er al een klein BEAT Stadium bij Studio Vélo in Bergen op Zoom op initiatief van BEAT lid Wouter Wilting!

Statusupdate BEAT Stadium op het NK Wielrennen
Allemaal leuk, maar hoe staat het ervoor met het BEAT Stadium op het NK Wielrennen in Hoogerheide op zondag 1 juli? Goed! Er zijn inmiddels al een flink aantal leden betrokken bij de organisatie, die hebben aangegeven te willen helpen. Zij zijn nu betrokken bij de finetuning van alle plannen en draaiboeken en steken op de dag zelf natuurlijk ook de handen uit de mouwen om het echte stadiongevoel te creëren!

Verder zijn we nu vooral druk in overleg met Golazo, de organisator van het kampioenschap, over de laatste details. De locatie zal waarschijnlijk op zo’n 200 meter voor de finish liggen, als onderdeel van een groot plein vol beleving! Daar kun je de koers ook op groot scherm volgen, genieten van hapjes en drankjes en al wat er nog meer te doen is. Met onze clubpartners zijn we aan het kijken hoe we het stadion nóg leuker kunnen maken. Hoe gaaf zou het bijvoorbeeld zijn dat je leuke prijzen kunt winnen tijdens een spelletje bidon werpen met Isostar? Of de AGU BEAT kledingcollectie in het echt voelen en passen. En bruis jij van de energie op dagen als deze? Doe dan mee aan de BEAT Ride vroeg in de ochtend. We verklappen alvast dat er een renner van de wegploeg meefietst.

Er is dus veel gaande. Hou onze kanalen in de gaten voor de laatste updates en zorg dat je erbij bent op 1 juli voor het allereerste BEAT Stadium!

Heb je zelf ook nog goeie ideeën of ben je ook enthousiast om op de dag zelf jouw club te ondersteunen? Laat dan wat achter in het formulier onder dit artikel.