Het financiële model van BEAT Cycling Club

Edwin Gulickx

De komende tijd nemen oprichters Geert Broekhuizen en Edwin Gulickx je verder mee in de ambities van BEAT Cycling Club. In deze blog geven we meer uitleg over het financiële model van BEAT Cycling Club.

Over ‘hoe het zit met de financiën’ krijgen we vreemd genoeg weinig vragen van onze pioniers. Dat geeft ons een goed gevoel enerzijds, want blijkbaar hebben we het vertrouwen verdiend van onze pioniers, anderzijds blijft het opmerkelijk aangezien een wielerclub niet kan bestaan zonder een goed doordacht financieel model. Of is financiën gewoon echt een saai onderwerp?

Daarom nemen wij het voortouw om je uitleg te geven over ons financieel model en proberen we je inzicht te geven in hoe we de start-up van BEAT Cycling Club hebben betaald en hoe we de komende periode onze rekeningen gaan betalen.

Laten we vooropstellen dat BEAT Cycling Club een authentieke club is die de wielersport blijvend wil veranderen. Door niet te kiezen voor een traditioneel sponsormodel maar voor een clubstructuur waaruit een professionele wielerploeg voortkomt. Vooral door deze duurzame aanpak in de wielersport kunnen we meer waarde bieden aan fans, fietsers, partners en professionele wielerploegen. 

BEAT Cycling Club is opgericht door de founders Geert Broekhuizen, Theo Maucher, Bobbie Traksel en de RebelGroup waar ik zelf werkzaam ben. De start-up is gefinancierd door ons, zowel met geld als inzet. Daarnaast hebben we waardevolle partners weten te binden die op eigen risico tijd in ons project hebben gestoken. Je kunt het zien als de eerste fase van de club waar geld, middelen en heel veel uren van onszelf en onze partners nodig zijn geweest. Zonder die partners, die we nu nog niet betalen maar die meewerken uit een geloof in BEAT Cycling Club, was er nog weinig van de grond gekomen. 

Waar wordt geld aan uitgegeven? In zo’n eerste fase heb je te maken met diverse aanloopkosten zoals juridische oprichting van de club, merkdeponering, kosten voor communicatie. Denk daarbij aan drukwerk maar ook om aanwezig te mogen zijn met onze stand op evenementen als Velofolies en de Zesdaagses. Kosten voor de organisatie van de BEAT Rides, de maandelijkse brainstormsessies en de inkoopkosten van BEAT-shirts etc. Daarnaast zijn er twee mensen in dienst die een salaris ontvangen: Piotr Havik als onze eerste contractrenner en Sam Vinck die verantwoordelijk is voor de organisatie van club, projecten en events.

Op dit moment ronden we fase één af en beginnen we aan de tweede fase. We groeien inmiddels hard en hebben onze eerste webshop live. We hebben echter nog niet de kritische massa om daaruit de club volledig te kunnen financieren. Om deze fase te kunnen financieren zijn we daarom in gesprek met een aantal partners. We zijn overtuigd van ons idee en we maken steeds heel goed duidelijk wat onze toegevoegde waarde is voor deze partners. We mikken erop de eerste afspraken met partners voor de zomer te maken.

Waar hebben we geld voor nodig? Allereerst liggen er een aantal prachtige projecten te wachten zoals het online platform ‘Cycling DNA’, waarmee we onze leden kunnen ondersteunen om een betere wielrenner te worden. Zo’n platform kost veel geld en daarvoor hebben we investeerders nodig. Daarnaast zijn er de lopende kosten voor onder andere communicatie, clubevenementen en salarissen. Zoals eerder geschetst hebben de oprichters en veel partners in de eerste fase veel uren geïnvesteerd en daar niet voor betaald gekregen. Daar komt langzaam een einde aan en we maken afspraken met elkaar hoe we verdergaan en tegen welke vergoeding. 

Nu zul je misschien denken: maar hoe zit het dan met de financiering van onze profteams? De financiering van deze professionele teams staat los van de vereniging. Zoals in een eerdere blog is beschreven is een sponsorloos model niet aan de orde, maar willen we niet afhankelijk worden van alleen een grote sponsor. Wel zien we grote voordelen voor sponsoren om samen met ons te starten in 2018 met een professioneel wielerteam. We werken met een groeimodel waarbij we heel graag partnerships aan willen gaan met sponsoren die niet alleen geld willen betalen voor brand awareness, maar zich willen aansluiten bij de filosofie van BEAT. En met wie we gezamenlijke nieuwe proposities kunnen uitwerken die zowel voor de leden van de club als voor de partner meerwaarde bieden.

Uiteindelijk ondersteunt dit onze ambitie op lange termijn om 33% van onze inkomsten uit lidmaatschappen, 33% uit overige baten (zoals merchandising, evenementen) en 33% uit sponsoring te dekken waarmee we een duurzaam Pro Team kunnen onderhouden. In de fase waarin we nu zitten is dat een spannende uitdaging maar we zijn ervan overtuigd dat we met ons initiatief de juiste weg zijn ingeslagen.

Mocht je getriggerd zijn na aanleiding van deze blog of heb je nog vragen. Laat het ons weten: edwin@beatcycling.club