Het Limited Black Edition BEAT shirt!

BEAT Cycling Club

#NewKitDay! Net als iedere voetbalclub een uitshirt heeft, introduceert BEAT nu het Black Edition Club Shirt. Het BEAT Club Shirt met de kwaliteit die je gewend bent, nu in een beperkte oplage!

Waarom moet je dit shirt hebben?

Naast dat het een Limited Edition Club Shirt is met een nieuw, supergaaf kleurenschema, heeft dit shirt ook de kwaliteit die je gewend bent van onze AGU kleding. Zo heeft dit shirt een aerodynamische pasvorm dankzij de lycra voorkant, verdekte kwaliteitsrits over de hele lengte, laser-cut lycra mouwen die perfect om je armen zitten, mesh zijpaneel voor heerlijke verkoeling, een siliconen gripper die het opkroppen van je shirt voorkomt, 3 achterzakken en geeft dit shirt jou de échte coureur-look!

Een zwart BEAT shirt komt in deze tijd van het jaar natuurlijk perfect uit met de vieze wegen of voor tijdens het veldrijden. Daarnaast ziet het er natuurlijk gewoon super strak uit, ook om straks in de zomer mee te shinen!

Pre-order hem nu!

Black Friday deal

Pre-order hem dit weekend nog en ontvang 10% korting als je Premium Lid van onze club bent! De kortingscode is jouw gebruikelijke code voor ledenvoordeel, deze ontvang je vandaag ook nog in de Club Update.