Het ‘nieuwe’ clubshirt ligt klaar!

BEAT Cycling Club

Jullie hebben er heel even op moeten wachten maar dan krijg je ook wat: het vernieuwde clubshirt is voorradig in de Club Store.

Feedback van leden ten grondslag aan doorontwikkeling

Huh? Hebben jullie een nieuw clubshirt dan? Nee joh, natuurlijk niet! Ons clubshirt zal altijd dezelfde uitstraling houden. Maar het clubshirt is wél verder ontwikkeld. Op basis van de feedback vanuit de leden op het clubshirt hebben wij samen met AGU kritisch gekeken naar de technische specificaties van het shirt. Centraal stond: Hoe gaan we – op basis van de feedback die wij van leden hebben gekregen – het shirt nóg beter maken?

Zo hoorden we bijvoorbeeld dat de mouwtjes mooi aansluiten, maar dat de taille bij sommigen nog iets mooier aan zou kunnen sluiten. Is geregeld! Wesley Dominicus, R&D bij AGU: ‘’De Performence Jersey is van ademend en vochtregulerend materiaal dat perfect voldoet aan de eisen van de moderne fietser. De ‘laser finished’ Lycra mouwen sluiten naadloos aan op de huid en een siliconen gripper in de tailleband houdt het shirt nu nog beter op zijn plaats. Dankzij de nauwe omsluiting om het lichaam ben je met dit shirt klaar voor elke sportieve of competitieve uitdaging.’’

Mooie woorden, maar hoe zit het shirt dan echt? We nemen de proef op de som en testten het shirt uit. Wat direct opvalt is dat het shirt inderdaad nog meer ‘aero’ valt. Doordat het shirt meer getailleerd is dan het vorige shirt, is het wel verstandig om een maat groter te bestellen. Al onze crewleden moesten bij het passen een maat boven hun eigen maat nemen.

Heb je nog geen clubshirt of wil je er gewoon nog eentje hebben (snappen wij), surf dan snel naar onze Club Store!

Klik hier voor de heren editie
Klik hier voor de dames editie