Isostar, NLtraining en Reynolds verlengen partnership

BEAT Cycling Club

BEAT Cycling Club heeft een belangrijke stap gezet in de duurzame ontwikkeling van de club en haar professionele wielerploegen door de contracten met drie grote partners te verlengen. Zij hebben zich tevens bij de recentelijk opgerichte BEAT Partner Club gevoegd. Isostar, NLtraining en Reynolds zijn vanaf het debuut van de BEAT wegploeg betrokken bij de club en willen na een succesvolle start graag doorgaan op de ingeslagen weg.

Samen met Isostar verder bouwen aan een grote en impactvolle wielercommunity

Het wereldwijd bekende sportvoedingsmerk Isostar deed begin dit jaar haar herintrede in de professionele wielersport via BEAT Cycling Club. De verlenging van de samenwerking is een belangrijke stap voor de verdere uitbouw van de club, waarin BEAT en Isostar samen optrekken. 
Het merk Isostar zal komend seizoen weer prijken op de zijkant van het wedstrijdshirt van de wielerploegen. Daar wordt in 2019 tevens de achterkant van de broek aan toegevoegd. 

Felix Zwaenepoel, Brand Manager Isostar bij Nutrition & Sante Benelux, is heel tevreden met de verlenging: We kijken er na een succesvol eerste jaar naar uit om de volgende stappen te zetten in ons gezamenlijke traject, waarbij we samen bouwen aan een grote en impactvolle wielercommunity in Nederland en België. Daarnaast streven we naar unieke topsportprestaties in binnen- en buitenland en het vertellen van fantastische verhalen over onder meer de weg naar de Olympische Spelen van 2020 in Tokyo."   

NLtraining blij met inzet BEAT in sport en participatie

Eind 2017 zijn NLtraining en BEAT begonnen aan een traject om statushouders en migranten in Nederland te inspireren en te laten zien hoe zij kunnen participeren in de Nederlandse samenleving. BEAT renners Daniël Abraham en Nahom Desale hebben reeds bewezen dat de wielersport hier een uitstekend middel voor is. Zij waren dan ook de boegbeelden van de succesvolle samenwerking en de activiteiten in het afgelopen jaar. 

Marnix Heida, algemeen directeur van NLtraining: “BEAT laat zien dat het sport en participatie serieus neemt en zich daar actief voor inzet. Met name de inzet van Daniël en Nahom zijn een waardevolle toevoeging aan het NLsport & participatie programma, dat gericht is op succesvolle participatie van statushouders en migranten door middel van sport. We werken steeds verder aan de verdere uitbreiding van dat programma en daar past onze samenwerking heel goed bij.”

Reynolds intensiveert samenwerking

Het Amerikaanse wielenmerk Reynolds keerde via BEAT begin 2018 terug in het professionele wegwielrennen. Het merk focust zich op de ontwikkeling van de beste carbon wielen en ziet in BEAT het ideale platform om dat te ondersteunen. Na een succesvol debuutjaar besloot Reynolds om de samenwerking te intensiveren en hun bijdrage in de ontwikkeling van de club te vergroten. In aanvulling daarop zal het Reynolds logo komend seizoen ook zichtbaar zijn op het shirt van de wegploeg.

Todd Tanner, Director of Product Development van Reynolds, ziet in BEAT grote kansen om de unieke eigenschappen van de Reynolds wielen onder de aandacht te brengen“We zijn blij om ons partnership met BEAT Cycling Club te verlengen voor de komende twee jaar. Hun unieke partnerpropositie, die gaat over meer dan alleen zichtbaarheid, heeft bewezen succesvol te zijn en Reynolds is er trots op om bij te dragen aan het succes en de groei van de club. Bovendien is de input van renners en mechaniekers van grote waarde in onze constante ontwikkeling van de beste carbon wielen op de markt.”

Unieke partnerproposities bewijzen waarde

Geert Broekhuizen, mede oprichter van BEAT Cycling Club, onderstreept de uitspraken van de partners: “Voor ons is het een groot compliment dat al deze partners vol enthousiasme de samenwerking met de club verlengen. Dit laat zien dat we in staat zijn om hen waarde te leveren op veel verschillende manieren. Daarnaast geeft het ons veel vertrouwen dat deze partijen de snelle ontwikkeling van onze club verder blijven ondersteunen.”

Wil je meer weten over de BEAT Partner Club? Check het hier!