Kasseivreten, stofhappen en klimmen!

BEAT Cycling Club

Ook deze week wordt er gekoerst, de wegploeg komt tweemaal in actie. Woensdag tijdens de Druivenkoers Overijse (UCI 1.1) en zondag tijdens de Antwerp Port Epic (UCI 1.1). Deze koersen op Belgisch grondgebied zorgen ervoor dat de renners van alles voorgeschoteld krijgen.

Druivenkoers Overijse

We beginnen dus woensdag in Overijse. Met een route van 196 kilometer en 22 hellingen belooft dit een slopende koers te worden. Met een helling in de slotkilometers lijkt het erop dat het aan de mannen met een sterke punch in de benen is om de wedstrijd te beslissen. De Druivenkoers kan rekenen op een sterk deelnemersveld met onder andere ploegen als Roompot en Wanty-Groupe Gobert aan de start. Ook wij staan met een sterke ploeg aan de start! Daniel, Nahom, Daan, Wesley, Piotr, Alex en Aksel gaan namens de club de koers hard maken. Geeft Piotr straks de beslissende punch of kan Aksel winnen in de sprint van de kopgroep? We gaan het zien!

Antwerp Port Epic

Zondag reizen we af naar Antwerpen voor de Antwerp Port Epic, een koers die tot voor kort nog beter bekend stond als Schaal Sels. Eenmaal in Antwerpen krijgen onze clubgenoten in 207 kilometer, 32 kilometer aan kasseien en 30 kilometer aan onverharde wegen te verwerken. Dat wordt dus stofhappen en kasseivreten! De Antwerp Port Epic staat bekend als een keiharde, maar hele vette koers. Door de hulp van onze leden, die meereizen met de BEAT Race Pass, zullen Piotr, Bas, Wesley, Aksel, Alex en Daan zich geen zorgen hoeven te maken om hun materiaal of voeding. Ze kunnen zich dus volledig focussen op deze keiharde koers om er zo het hoogst mogelijke resultaat uit te halen!

In beeld

De Druivenkoers Overijse wordt jammer genoeg niet live uitgezonden, maar wij houden je op de hoogte van de koers via ons Instagram kanaal! De Antwerp Port Epic wordt uitgezonden via een livestream op het Belgische ATV, en ook houden wij je op de hoogte met updates.