Koers jij komend seizoen voor BEAT?

BEAT Cycling Club

Ben je al een wedstrijdwielrenner of heb je plannen om volgend jaar voor het eerst een rugnummer op te spelden? Vanaf 2018 kun je net als onze baanploeg en wegploeg, de kleuren van BEAT Cycling Club vertegenwoordigen in alle wedstrijden onder de KNWU vlag!

Vanaf 1 januari 2018 is het voor iedereen mogelijk om namens BEAT Cycling Club uit te komen in officiële wedstrijden in Nederland. BEAT Cycling Club heeft zich namelijk als officiële vereniging aangesloten bij de KNWU, de Nederlandse wielerbond.

Wil jij in het aankomende wedstrijdseizoen ook de kleuren van BEAT vertegenwoordigen in nationale wedstrijden op alle niveaus? Of wil je een voordelig basislidmaatschap via BEAT aanvragen, zodat je mee kunt doen aan de meest laagdrempelige koersen? 

Doorloop dan het stappenplan om een basislidmaatschap en/of wedstrijdlicentie aan te vragen en wij zorgen ervoor dat je in 2018 wedstrijdrenner bent namens onze club!

Er is nog meer op komst, dus blijf op de hoogte!