KOGA wordt partner BEAT Cycling Club

BEAT Cycling Club

Met ingang van het volgende wielerseizoen slaat BEAT Cycling Club de handen ineen met het Nederlandse fietsmerk KOGA, onderdeel van de Accell Group. De naam van KOGA zal op het tenue prijken van zowel de weg als- baanploeg van de club. Daarnaast voorziet KOGA niet alleen profrenners van KOGA fietsen, maar zal er ook een collectie van replica modellen worden aangeboden aan de leden van BEAT.

Volgens Geert Broekhuizen, mede-oprichter van BEAT Cycling Club, is de samenwerking gebaseerd op overeenkomstige waarden en visie, zoals het betrekken van wielerliefhebbers bij de professionele wielersport. Broekhuizen: “Het is fantastisch dat een gerenommeerd merk als KOGA instapt in onze wielerclub en ons verder gaat ondersteunen om de club verder uit te bouwen. Een aanbod van clubfietsen voor onze leden was een van de belangrijkste pijlers tijdens onze zoektocht naar de juiste partner. KOGA geeft een geweldige invulling aan deze behoefte, doordat ze een brede doelgroep kunnen bedienen, van de beginnende wielrenner tot Olympische medaille-kandidaten op de baan. We hebben een lange termijn ambitie uitgesproken naar elkaar, zodat we de komende jaren samen kunnen doorgroeien naar het hoogst haalbare niveau.” 

Harald Troost, International Brand Manager bij KOGA, kijkt uit naar de samenwerking: “Onze ambities voor de toekomst sluiten naadloos aan op de doelstellingen van BEAT Cycling Club, die actief is op de weg éop de baan en inmiddels een grote achterban van recreatieve fietsers heeft.”  

De BEAT wegploeg, uitkomend op UCI Continentaal niveau, gaat vanaf komend seizoen gebruik maken van de KOGA Kimera disc framesetsDe BEAT baanploeg stapt vanaf volgend baanseizoen (2019-2020) over op het nieuw ontwikkelde “Project Tokyo 2020 frame. Dit frame is ontwikkeld om de Nederlandse renners aan medailles te helpen tijdens de volgende Olympische Spelen.  

Baanrenner Theo Bos is heel blij met de samenwerking. “Ik vind het geweldig om opnieuw samen te werken met KOGA. Mijn grootste successen heb ik behaald op een KOGA-frame aan het begin van mijn carrière. Ik kijk er enorm naar uit om betrokken te zijn bij de ontwikkeling van de beste sprintfiets, het “Project Tokyo 2020 model. 

KOGA (1974) is een premium Nederlands fietsmerk met een sportief karakter, gericht op de gepassioneerde fietsliefhebber. Kenmerkend is de uitzonderlijke gedrevenheid tot innovatie en kwaliteit, waarbij samenwerking met professionele teams en topsporters van essentieel belang is.