Kwaliteitsmerk XLC Parts wordt partner van BEAT

BEAT Cycling Club

BEAT Cycling Club zal het aankomende seizoen gaan koersen met de onderdelen van XLC Parts. Het merk dat, net als fietsenpartner KOGA, onderdeel uitmaakt van de Accell Group, zal de fietsen van de BEAT wegploeg gaan voorzien van kwaliteitsonderdelen. Denk hierbij aan kettingen, stuurlint, bidonhouders, zadelpennen enzovoort.

XLC Parts is in de fietsenbranche een bekend merk dat zorgt voor fietsonderdelen van betaalbare kwaliteit. Het bedrijf richt zich nadrukkelijk op actieve mensen die echt van fietsen houden en werkt met zichtbare liefde aan een breed en betaalbaar assortiment kwaliteitsproducten voor elke fiets. Hiermee sluit XLC duidelijk aan bij het doel van BEAT Cycling Club om wielerliefhebbers van beginner tot professional te bedienen in één club.

Mirjam Stumpf, Global Marketing Manager bij XLC, zegt over de nieuwe samenwerking: "Om ons merk te versterken en verder te ontwikkelen, zien we in BEAT Cycling Club de perfecte partner. Zij delen en leven onze filosofie van "LOVE CYCLING". Onze ambities liggen op één lijn, aangezien we beiden willen overtuigen met goede prestaties."

Ook Geert Broekhuizen, medeoprichter van BEAT Cycling Club, is blij met de samenwerking: “XLC Parts is een merk dat echt bij onze club past. We zetten ons allebei vanuit onze passie in voor de wielerliefhebber en hebben daar een duidelijke visie in. Daarnaast zorgt XLC voor de kwaliteitsonderdelen die de KOGA fietsen van onze wegploeg raceklaar maken voor 2019. Ik ben dus erg blij dat we XLC voor volgend seizoen aan ons mogen verbinden.”