Leden bieden helpende hand

BEAT Cycling Club

Het tweede koersweekend is nog maar net achter de rug. Tijdens dit weekend hebben wij onze leden de mogelijkheid geboden om een handje te helpen tijdens de koers.

Zoals jullie wellicht wel bekend, willen wij onze leden onderdeel laten zijn van onze wegploeg. De Ronde van Drenthe staat bekend om de keienstroken dus de mogelijkheid om de renners van wielen te voorzien, was zeker geen slecht idee. Wegens het regenachtige, maar toch redelijk warme weer hadden de renners veel drinken nodig en dat was ook de taak van onze leden! 

Begin van vorige week deden we een oproep aan onze leden om te helpen tijdens de koers. Het was mogelijk om in teams van twee op te geven, waarbij minstens één persoon BEAT-lid moest zijn. BEAT-lid Sjoerd van Bemmelen en potentieel lid Hayo van Dijk vonden het een bijzondere ervaring om een bijdrage te leveren tijdens de koers voor hun clubleden. Piotr Havik gaf de leden en sportieve staf direct na de wedstrijd complimenten want zonder deze hulp was de wedstrijd anders verlopen volgens hem.