Locatie BEAT Clubkampioenschap bekend!

BEAT Cycling Club

De spreekwoordelijke kogel is door de kerk! De locatie van het BEAT Clubkampioenschap is bekend. Lees snel verder als je wil weten waar het grootste wielerfeestje van dit jaar (op zaterdag 6 oktober) zal plaatsvinden.

Van koers tot nevenactiviteiten

Het BEAT Clubkampioenschap zal dit jaar plaatsvinden op zaterdag 6 oktober op de accommodatie van wielervereniging DRC De Mol in Dordrecht. Deze locatie is voorzien van een ruime kantine, voldoende parkeerplaatsen, een buitenplaats en uiteraard een fantastisch wielerparcours waar KOERS gemaakt kan worden. Kortom: een plek die tot de verbeelding spreekt van ons projectteam van leden dat - as we speak - het programma nog aan het finetunen is.

Over dat programma...

Wij hebben met het projectteam nagedacht over hoe wij deze dag willen indelen. Het belangrijkste dat naar voren kwam was dat we deze dag niet beperkt willen houden tot enkel activiteiten óp de fiets. Het moet een dagje uit voor heel de familie zijn waar je als lid van BEAT jouw vrienden, familie en je buren mee naar toe kunt nemen. Dat vertaalt zich dan ook uit naar de programmering. De komende weken zullen er steeds meer details worden onthuld. Bijvoorbeeld hoe je nu eigenlijk Clubkampioen 2018 wordt, welke toffe activiteiten er naast de fiets te beleven zijn en nog veel meer! Het staat in ieder geval vast dat we er een onvergetelijke dag van gaan maken voor jong en oud boordevol activiteiten op en naast de fiets en een flinke dosis (wieler)sfeer!

Reserveer je ticket om deel te nemen aan het Clubkampioenschap!

Het ''Clubkampioenschap'' zelf is dus eigenlijk een onderdeel van een veel groter geheel: een heus wielerfestival. Om mee te kunnen strijden voor de titel ''Clubkampioen 2018'' en de daarbijbehorende activiteiten dien je Premium lid te zijn van de club en een ticket te reserveren voor deelname. Dit ticket kost 10,-. Wel mag je natuurlijk iedereen kosteloos meenemen om jou aan te moedigen en zijn wielerfans die (nog) geen lid zijn meer dan welkom om aanwezig te zijn deze dag!

Muzikale leden gezocht

Omdat muziek een evenement kan maken of breken zijn wij nog op zoek naar een goede invulling van het muzikale aspect van deze feestelijke dag. En hoe gaaf zou het zijn als een van onze leden die, naast passie en (eventueel) talent voor wielrennen, beschikt over een muzikale geest ons hier een handje bij helpt. Dus ben jij DJ, speel je in een band of heb je goede vrienden die je graag zou willen uitnodigen voor deze heugelijke dag? Laat het ons weten!

Reserveer je ticket om deel te nemen aan het Clubkampioenschap!

Kan je ook niet wachten? Reserveer dan snel een ticket voor het BEAT Clubkampioenschap! Een ticket kost 10,-. Hier staat een onvergetelijk wielerfestival tegenover!