Maandelijkse lokale BEAT Ride vanuit Enschede

BEAT Cycling Club

Kom je uit de omgeving van Hengelo/Enschede en heb je zin om aan te haken bij een groepsrit? Mooi! Twee weken terug heb je kunnen lezen over een Twentse vriendengroep die zich heeft aangesloten bij onze club. Deze nieuwe BEAT coureurs nemen ook het heft in handen om een maandelijkse lokale BEAT Ride te organiseren in hun eigen regio!

BEAT Ride Enschede

Voortaan zal iedere eerste zondag van de maand de BEAT Ride Enschede vertrekken vanuit Wielerstudio Zwolle aan de Rigtersbleek-Zandvoort 10, Enschede. Dus kom je uit regio Hengelo/Enschede, ben je lid van BEAT of lijkt het je gewoon leuk om aan te haken bij een laagdrempelige groepsrit? Schrijf zondag 2 september dan zeker in je agenda! We gaan er een mooie rit van maken.

Super gaaf om weer een lokale BEAT Ride toe te voegen aan onze kalender! Vanuit Schoonhoven, Rotterdam, Kapelle, Amsterdam en nu dus ook Enschede vertrekken er groepjes met BEAT leden. Mis je een lokale BEAT Ride in jouw regio? Schroom dan niet om contact met ons op te nemen om te kijken of er mogelijkheden zijn!