Matsumoto: opnieuw baansucces in Japan?

BEAT Cycling Club

Dit weekend staat er een UCI klasse 2 baanwedstrijd op het programma. Zowel Theo als Matthijs zullen daar weer hun best doen om de club weer eremetaal op te leveren. De laatste weken regent het medailles tijdens het Aziatische avontuur van de baanjongens, ze zijn in topvorm dus!

Matsumoto Musuzuko Velodrome

Op 1000 meter boven zeeniveau in de stad Matsumoto-City ligt het Matsumoto Musuzuko Velodrome. Op deze 333 meter lange buitenbaan zullen onze clubgenoten het opnemen tegen andere toppers. Ook in Japan is het zomer, de temperaturen zullen tijdens de wedstrijd buiten tussen de 20 en 30 graden zijn, maar op de baan gaat het er heter aan toe!

In beeld

Theo en Matthijs doen allebei mee in de kilometersprint, Theo zal de BEAT kleuren ook nog verdedigen in de Keirin. Houd onze Twitter en Facebook in de gaten voor de resultaten van de baanjongens!

Ben jij zelf baanrenner, heb je ambities om op de baan te gaan fietsen of ben je gewoon geïnteresseerd in het aanbod dat wij voor baanwielrenners ontwikkelen? Lees meer!