Nog één keer vlammen!

BEAT Cycling Club

Het wegseizoen zit er bijna op, morgen rijden de renners van de wegploeg hun laatste koers van dit seizoen. Dit doen ze tijdens de Tacx Pro Classic (UCI 1.1). Na deze zware koers zullen Piotr en Daniël zich nog één keer opmaken om het knallen tijdens het NK Wattmeister.

Tacx Pro Classic

Zaterdag reizen we af naar Middelburg, daar staan we aan de start van de Tacx Pro Classic. Een koers die al eens een keer door een huidig BEAT renner werd gewonnen, namelijk Theo Bos in 2014! Vanuit Middelburg trekt het peloton, met sterke teams zoals Lotto-NL Jumbo, Lotto-Soudal en EF Drapac p/b Cannondale, over een vlak parcours naar de finish bij Neeltje Jans. Een vlak parcours dus, maar een enorm zware koers. De wind speelt in Zeeland namelijk altijd een rol en dat is dit jaar niet anders. Een zuiderwind met windkracht 4 staat op het menu, stoempen en waaieren dus! Vooraf werden Piotr en Aksel door de kenners van Wielerflits al bestempeld als outsider en favoriet, kunnen ze deze rol waarmaken?

NK Wattmeister

Na de Tacx Pro Classic staat er voor Piotr en Daniël nog een toetje op het menu. Zij mogen zich nog een keer van hun sterkste kant laten zien tijdens het NK Wattmeister. Tussen onder andere Bram Tankink, Jos van Emden, Moreno Hofland en Taco van der Hoorn zullen zij hun uiterste best doen voor die felbegeerde rood-wit-blauwe trui!

In beeld

De laatste koers van het jaar wordt live uitgezonden op Omroep Zeeland. Zij zijn er vanaf 16:00 bij! Ook zullen wij jou voorzien van live updates op Twitter en Instagram.

Het NK Wattmeister wordt niet live uitgezonden, maar zoals gebruikelijk doen wij ter plaatse verslag van de verrichtingen van onze clubgenoten!