Op verzoek: uniek BEAT Japan casual t-shirt

BEAT Cycling Club

Twee weken terug publiceerden wij - in het kader van de lancering van ''BEAT Japan'' - bij een artikel een foto van twee Japanse BEAT-leden. Op deze foto droegen zij een officieuze editie van het BEAT casual t-shirt 'Japanse stijl'. Theo Bos had dit alvast geregeld. Hierop kregen wij een reactie van Pieter Munnik, Premium lid van onze club. ‘’Vet! Ik wil ook zo’n shirt.’’ Goed idee, dachten wij. Gaan we regelen!

U roept, wij draaien

Bij deze lanceren wij dus het ‘’BEAT Japan casual t-shirt’’. Op het betreffende shirt staat BEAT Cycling Club in het Japans: ビートジャパンカジュアル. Vet, toch?! Je kunt kiezen uit ''yin of yang'', oftewel wit of zwart. Een echt collectors item waarbij je altijd een goed verhaal hebt voor bij de koffie.

*Pre-order jouw BEAT Japan t-shirt voor 28 september via onze Club Store om er zeker van te zijn dat je hem snel binnen krijgt.

De officiële launch van BEAT Japan

De officiële lancering van BEAT Japan zal plaatsvinden tijdens de Track Party in Izu, Japan in het weekend van 13 en 14 oktober. Achter de schermen hebben we al de nodige voorbereidingen getroffen. Wij kunnen niet wachten om samen met onze bestaande Japanse leden fietsend Japan te veroveren! Ook Theo, die vanwege de keirin-toernooien vaak in Japan is, kijkt uit naar de lancering: ''Erg gaaf om de club verder uit te breiden. Veel keirin renners en ook fans zijn al bekend met BEAT en het clubconcept. Het is daarom een logische stap om ook hier de groei van de club te stimuleren en de fietsers te helpen in hun fietsbeleving.''