Partners verlengen samenwerking met de club

BEAT Cycling Club

Goed nieuws voor de club! Maar liefst negen partners, die hun schouders hebben gezet onder het debuutseizoen van de BEAT wegploeg, hebben de samenwerking voor volgend seizoen verlengd.

Product partners Wahoo (fietscomputers, hartslagmeters en smart trainers), 4iiii (vermogensmeters), Van Loo & Veerhoek (fysiotherapie, fietsmetingen en inspanningstesten), Jako (casual kleding) en Schwalbe (banden), gaan met volle tevredenheid verder met de samenwerking.

Daarnaast gaat BEAT ook in 2019 door met product suppliers Today’s Plan (trainingssoftware), Morgan Blue (onderhoudsmiddelen), AbsoluteBlack (kettingbladen) en SeaSucker (dakdragers).

Geert Broekhuizen, mede-oprichter van BEAT Cycling Club, is blij met deze belangrijke stap: “Het is allereerst een groot compliment dat al deze partijen tevreden zijn met de waarde die het partnership oplevert en met het enthousiasme dat er dagelijks vanuit de groeiende club komt. Daarbovenop hebben we nu een prachtige partnergroep bij elkaar, die onze ploegen en leden van geweldige producten voorzien om het maximale uit hun mogelijkheden te halen."

Snelgroeiende partnergroep
Eerder werd al bekend dat AGU, Isostar, Reynolds, NLtraining en RebelGroup de club blijven ondersteunen en tevens zijn toegetreden tot de BEAT Partner Club. De Partner Club werd verder aangevuld door nieuwe partners Koga, Plantina en Hertz. Daarnaast kondigden wij eerder deze maand de komst van product partners XLC Parts en Selle San Marco aan.


Fiets wegploeg compleet
De wegploeg zal volgend jaar rijden op een Kimera Disc frame van KOGA met wielen van Reynolds. De wielen zijn uitgerust met de tubeless Pro One banden van Schwalbe. De fiets wordt verder afgemonteerd met diverse onderdelen van XLC Parts, zadels van Selle San Marco en de Shimano Ultegra R8000 groepset. De vermogensmeter op de Shimano-crank wordt geleverd door 4iiii, terwijl de fietscomputers afkomstig zijn van Wahoo.