Perspresentatie BEAT baanploeg groot succes

BEAT Cycling Club

Gisteren vond in Omnisport de officiële perspresentatie van de BEAT baanploeg plaats. Een doorslaand succes, met een mooie show op het balkon boven de wielerbaan. Diezelfde wielerbaan was een paar uur later in gebruik bij een geslaagde baanclinic voor aanwezige pers, partners en leden van BEAT Cycling Club.

Pers in grote getale aanwezig bij teampresentatie

Rond 11:30u ging het vrijdagochtend los in Omnisport Apeldoorn, toen host Lars Sørensen de teampresentatie op gang hielp. Tientallen leden van de pers waren aangeschoven om te zien hoe BEAT Cycling Club de baanploeg, vlak voor de World Cups in Polen en Engeland, officiëel aan de pers presenteerden. Een groot succes, al was het alleen maar door het enthousiasme van de drie renners zelf. 

De ploeg presenteerde haar ambities in het nieuwe tenue aan de aanwezige pers, partners en leden van de club. Een belangrijke sportieve pijler in het plan voor de baanploeg van BEAT Cycling Club is het scoren op de aankomende wereldkampioenschappen baanwielrennen, die van 28 februari tot en met 4 maart gehouden worden in het Velodrome van Omnisport in Apeldoorn. De ploeg heeft daarnaast de ambities om te strijden voor de medailles in de World Cups van Polen en Engeland.  

BEAT Cycling Club-oprichter Geert Broekhuizen is trots dat de club met zo’n sterk team op jacht gaat naar successen. “Met deze kampioenen wordt de lat natuurlijk hoog gelegd. We hebben er afgelopen maanden alles aan gedaan om naast sterke renners ook een uitstekend begeleidingsteam neer te zetten, dat gesteund wordt door een hechte groep partners. Ons belangrijkste doel naast het bedrijven van sport op het allerhoogste niveau, is het inspireren en betrekken van onze leden en partners bij topsport.”

Baanclinic door BEAT baanploeg

Na de teampresentatie en ruimte voor interviews, volgde het meest intensieve onderdeel van de dag: een baanclinic, mede gehost door de drie mannen van de BEAT baanploeg, die na de interviews dus nog eens moesten presteren. Een kleine 20 partners, leden en persafgevaardigden mochten (vaak voor de eerste keer ooit) op een baanfiets stappen en achter de drie profs aan hun eerste meters op de wielerbaan maken. 

Technische partners

Tijdens de teampresentatie, werden ook de nieuwe technische partners van de baanploeg gepresenteerd. Shimano (onderdelen), SiS (sportvoeding), Lazer (fietshelmen), Oakley (brillen), Mavic (wielen), Dugast (banden), Avanti (fietsen), Tacx (fietstrainers) en Morgan Blue (fiets-oliën) voorzien de baanploeg van materialen.

Geert Broekhuizen: "We hebben de afgelopen periode onze technische partners heel zorgvuldig geselecteerd. Baanwielrennen is een sport waarin elke honderdste telt en aerodynamica en materiaal het verschil maken tussen winnen en verliezen. Elk detail is belangrijk voor het bereiken van de maximale prestatie en het ultieme eindresultaat.”