Prijswinnaar Isostar-actie bekend!

BEAT Cycling Club

Bij de lancering van Isostar op onze social media, was het voor onze volgers mogelijk om een Isostar pakket te winnen om hun prestaties boven hun huidige limieten te tillen. Er werd veelvuldig op gereageerd, maar er kan er maar eentje winnen!

De winnaar van deze actie is: Michiel Brands!

Gefeliciteerd Michiel. Jij wint een Isostar sportvoeding en -drank pakket waarmee jij zeker weet dat je de komende maanden zonder problemen jouw trainingen kan uitvoeren! Er wordt contact met jou opgenomen over jouw prijs!

Geen prijs? Geen zorgen

Isostar zal als co-partner van BEAT Cycling Club aanwezig zijn op veel events van de club, waar zij onze leden en de bezoekers meer zullen vertellen over de producten en tezamen met BEAT, sportvoedingsadvies zullen voorzien. Houd onze kalender in de gaten voor een overzicht van de aankomende events!