Rij jij straks in de BEAT Kampioenschapstrui? Schrijf je nog snel in!

BEAT Cycling Club

Kroon jij jezelf op 1 oktober tot eerste BEAT Clubkampioen? Dan rij jij een jaar lang rond in de enige echte BEAT Clubkampioenschapstrui!

Het ontstaan van de trui

Bij de brainstorm van de Club Day op 30 juli in De Proloog in Amerongen, hebben onze leden hun creativiteit los mogen laten op een blanco A4'tje, gewapend met pennen, potloden en stiften. Hieruit kwamen veel mooie designs voor de Clubkampioenschapstrui. Van al deze designs, kon er natuurlijk maar eentje winnen. Het design van pionier Alwart Moeskops is uiteindelijk verkozen tot beste kandidaat en zal uitgereikt worden aan zowel de heren- als de dameskampioen!

De witte trui met horizontale strepen voelt aan als een echte kampioenstrui - wit met de kleuren van het kampioenschap. Dit is een trui die het waard is om voor te strijden!

BEAT Clubkampioenschap

En strijden zal het worden op het Clubkampioenschap. Door middel van de verschillende challenges op de fiets (klimmen, sprinten en kasseienrijden) en de afsluitende wielerquiz wordt de Clubkampioen gekroond. Door het eerlijke puntensysteem maakt iedereen kans om kampioen te worden - of je nu goed bent in klimmen, sprinten of de wielerquiz!

De inschrijving sluit vanavond!

Vandaag (15 september) is de laatste dag dat je je kunt inschrijven voor het Clubkampioenschap. Vanaf morgen is de inschrijving gesloten! Meld je dus nog snel aan en strijd mee voor deze prachtige Clubkampioenstrui! Mocht je het liever hebben, kun je ook een mailtje sturen naar mail@beatcycling.club met je gegevens, dan regelen wij de rest! Rij jij vanaf 1 oktober in deze trui?