Samen een betrokken club

BEAT Cycling Club

Dinsdag organiseerden wij een brainstorm met leden van onze club. Tijdens deze brainstorm ging het over waarom men nou eigenlijk lid is van BEAT, of iedereen tevreden is over het lidmaatschap en wat gaaf zou zijn om in de toekomst verder te ontwikkelen.

Een betrokken club

De belangrijkste conclusie van de brainstormsessie is eigenlijk dat het gewoon fantastisch is om samen een betrokken club te zijn. Of het nou de renners van onze profteams, amateurwielrenners of fanatieke wielerliefhebbers zijn: we delen dezelfde passie die we tot uiting brengen in onze club, en dat zou centraal moeten in alles dat wij doen. 

Clubdagen

De aanwezige leden hebben aangegeven dat ze, net zoals in onze begindagen, meer evenementen worden georganiseerd om clubgenoten te ontmoeten. Ook is er vraag naar meer ledenvoordeel in onze club store. Dit zijn twee punten waar wij ons bewust van zijn en stappen mee gaan maken!

Denk mee!

Het ging deze avond onder anderen over onze communicatie op onze social media kanalen, onze website en de nieuwsbrief. Wij zijn benieuwd of jij tips voor ons hebt. Laat het ons weten, denk mee en doe mee met de tofste wielerclub!