Stageplekken: kom jij ons team versterken?

BEAT Cycling Club

Heb jij ook een grote liefde voor de wielersport? Ben jij student en ben jij op zoek naar een unieke stageplek?
Bij BEAT vinden we de ontwikkeling van jong talent zeer belangrijk. Niet enkel op sportief vlak, maar ook binnen de organisatie geven we starters de kans om te groeien en zich maximaal te kunnen ontplooien. Daarom dat BEAT permanent stageplaatsen ter beschikking stelt. Benieuwd naar de mogelijkheden op dit moment? Kijk snel verder.

Vacature: Internship Marketing & Communicatie

Als student hoeven we jou niet te vertellen hoe belangrijk communicatie is. Binnen BEAT is dat niet anders. Door de juiste communicatie op het juiste moment kunnen we supporters, leden en partners de juiste inzichten geven in onze #RoadToBEAT. Denk hierbij bijvoorbeeld aan het creëren van unieke content. Daarnaast dienen we regelmatig officiële berichtgeving te doen zoals persberichten, aankondiging nieuwe partners en zo veel meer. Tijdens jouw stageperiode denk je op verschillende niveaus mee na over de marketing binnen BEAT, maar vind je het ook leuk om heel specifieke marketing acties tot een goed einde te brengen.

Meer weten over wat jouw mogelijkheden zijn binnen 'Marketing & Communicatie'? Bekijk hier de volledige vacature.


Vacature: Internship Events

Evenementen spelen een cruciale rol binnen BEAT. Dankzij de evenementen kunnen we de buitenwereld in contact brengen met BEAT en onze leden fantastische ervaringen bieden. Naast het conceptueel bedenken van evenementen dient ook de uitvoering tot in het kleinste detail te worden geregeld. Bovendien zorgen we ervoor dat elk evenement op de juiste manier in de markt wordt gezet, uitnodigingen richting de community en dat er tijdens het evenement de juiste content wordt geschoten om nadien te bewerken tot een mooi geheel.

Meer weten over wat jouw mogelijkheden zijn binnen 'Marketing en Events'? Bekijk hier de volledige vacature.


“Mijn Internship bij BEAT is een absolute game changer in mijn nog jonge carrière. Het bouwen van een professionele wielerploeg vanuit een clubstructuur is een fantastisch avontuur waar ik nog dagelijks energie van krijg! Door de compacte organisatie en de korte lijntjes tussen al mijn collega’s, krijg ik veel verantwoordelijkheden en kan ik écht impact maken op de organisatie. Zo ben ik in the lead bij de uitwerking van de lidmaatschappen voor 2018, zit ik aan tafel met (potentiële) partners en ben ik continu betrokken bij de vele toffe kansen die voorbijkomen. Ik ben ervan overtuigd dat ik deze kansen niet zou hebben gekregen bij een andere organisatie. Het afgelopen half jaar heb ik mijn netwerk enorm uitgebreid en vooral mezelf in een hoog tempo ontwikkeld, waardoor ik nu ook kan doorgroeien in de organisatie en blijvend onderdeel uitmaak van de wielerrevolutie!” - Herman ten Kate – huidige Intern