Stof happen in het Hageland

BEAT Cycling Club

Man, wat een wedstrijd. En wat is er een hoop gebeurd tijdens de koers. Lekke banden, valpartijen, terugkomen, weer vallen en heel veel stof happen!

Lekke band voor de ploegleiderswagen

Nog voordat de live-uitzending begonnen was kreeg Egon te maken met een lekke band. Zo moest de ploegleiderswagen een pitstop maken bij een lokale garaga. Na een sublieme snelle service konden Egon, Ryan en onze gast van vandaag hun reis voortzetten en weer aansluiten in de karavaan.

Pech, pech en nog eens pech

Ondertussen was het een moeizame koers voor onze jongens. Het tempo lag moordend hoog en ook kregen onze clubgenoten meerdere keren te maken met pech. Lekke banden en val- en tuimelpartijen speelden parten.

Egon: '"Vandaag hebben we alle pech van de wereld gehad. Dat is heel jammer. Ik ben wel heel blij met de prestatie van Alex. Doodzonde dat de mannen die voor ons het verschil hadden kunnen maken vandaag door pech niet vooraan zijn geraakt.''

1. Krists Neilands       Israel Cycling Academy            4:34:47
2. Elia Viviani Quick - Step Floors        +0:33
3. Gianni Vermeersch           Corendon - Circus  ''
23. Alex Mengoulas BEAT Cycling Club  
44. Piotr Havik BEAT Cycling Club  
52. Aksel Nõmmela BEAT Cycling Club