Test de eerste optie voor het BEAT Online Clubhuis met Sterkr

BEAT Cycling Club

We hebben goed nieuws: we kunnen gaan testen met een eerste mobiele applicatie die exclusief voor leden van BEAT is!

BEAT Cycling Club gaat namelijk een partnerschap aan met community-software aanbieder Sterkr om samen te werken aan de ontwikkeling van een waardevol platform die leden digitaal met elkaar kan verbinden. Sterkr is een web based en mobielvriendelijke oplossing voor evenementen, businessclubs én verenigingen. En juist vanwege dat laatste zijn we al een tijdje in gesprek met de knappe koppen die de technologie achter Sterkr in een hoog tempo aan het ontwikkelen zijn!

Freek de Boer van Sterkr over de samenwerking: “BEAT is vernieuwend en zorgt voor verbinding. BEAT is innovatief, enthousiast en overtuigend. De resultaten hebben dat al bewezen. Dat sluit precies aan bij onze Sterkr Community Software. Wij zijn trots op onze samenwerking en dragen graag bij om de dromen en ambities van de BEAT Cycling Club waar te maken!”.

Wat kun je verwachten
Zoals je al op onze website kunt terugvinden is het ontwikkelen van een veelzijdig online platform, het BEAT Online Clubhuis, één van de belangrijkste pijlers voor de verdere ontwikkeling van de club. De eerste stap daar naartoe kunnen we nu met Sterkr zetten! Dit zal in de vorm van een mobiele applicatie zijn die volledig in de herkenbare huisstijl van BEAT Cycling Club exclusief beschikbaar wordt voor leden.

In deze app zitten een aantal basisfuncties die we in de komende periode op basis van jullie feedback willen testen om te zien of we hiermee het gewenste Online Clubhuis voor leden kunnen bouwen. Bij die basisfuncties kun je denken aan exclusieve content die alleen zichtbaar is voor leden, een handig overzicht van álle BEAT-evenementen waar je je direct voor kunt aanmelden én de mogelijkheid om berichten naar elkaar of in een groep te versturen. 

Test mee!
De eerste versie is al bijna klaar! Maar voordat we helemaal live gaan, willen we eerst testen hoe we de app het beste kunnen inzetten voor de veelzijdigheid van onze ledengroep. Daarom zijn we op zoek naar 20 fanatieke testers die de komende periode een testpanel vormen. Als panellid ga je de app grondig en kritisch testen en lever je feedback over hoe BEAT het beste de app kan inzetten en over hoe de ontwikkelaars een nog beter product kunnen neerzetten.

Ben jij Premium lid van BEAT Cycling Club en wil je ons hier een handje helpen? Laat het dan weten via onderstaand formulier: