Test Team leden gezocht: Absolute Black

BEAT Cycling Club

Steeds vaker zien we renners met een ovaal kettingblad rondrijden. De bekendste is natuurlijk Chris Froome. Een ovaal blad zorgt er in theorie voor dat je makkelijker over ‘het dode punt’ van je trapbeweging komt. En makkelijker fietsen komt natuurlijk altijd goed uit, of je nu een mooie toertocht rijd of een zware wedstrijd. Daarom willen we jou de kans geven een maand lang kettingbladen van Absolute Black te testen!

Haal het beste uit jezelf

Het rijden met een ovaal blad zorgt er niet alleen voor dat je makkelijker kracht kunt overbrengen, het optimaliseert ook je trapvermogen. Hierdoor kun je dus efficiënter met je krachten omgaan en het beste uit jezelf halen, net als onze wegploeg. Ook zij rijden met Absolute Black en zijn er erg tevreden over. Coördinator Theo Maucher zegt er het volgende over: “Het is een uniek concept en voor ons een voordeel om er mee te rijden. De schakelprestaties zijn erg goed en voelen beter aan ten opzichte van andere merken.”  Daarnaast heeft Absolute Black goed zijn best gedaan om het er ook nog eens mooi uit te laten zien. Genoeg om over op te scheppen tijdens de groepsrit dus!

We zijn dan ook erg blij met ons partnership met Absolute Black. Om dat te vieren profiteren alle Premium leden van 18% voordeel op Absolute Black kettingbladen. Ook als Basis lid krijg je nog een mooi voordeel van 8%! Vraag je vouchercode aan.

Test hem zelf

Eerst zien dan geloven? We laten een aantal leden een maand lang Absolute Black kettingbladen testen! We zoeken 5 fietsers die in de maand augustus met deze vette bladen op hun fiets willen rondrijden en die hun ervaringen aan ons doorgeven. We horen graag hoeveel toertochten je er mee uitrijdt, wedstrijden je ermee wint of hoeveel vrienden je jaloers maakt. Word jij ons nieuwe Test Team lid? Meld je aan in het onderstaande formulier. Aanmelden kan tot en met 29 juli.

Let op: meedoen met het Test Team is alleen mogelijk als je lid bent van onze club. Nog geen lid? Meld je dan hier aan om basis (gratis) of premium lid te worden!