Theo en Matthijs gearriveerd in Japan

BEAT Cycling Club

De internationale keirinrenners zijn gearriveerd in Japan en twee daarvan behoren tot onze club! Theo Bos en Matthijs Büchli zijn daar om vanaf nu en tot komende zomer een aantal Keirin-toernooien te rijden.

Er zijn een aantal toernooien waaraan Matthijs en Theo naar alle waarschijnlijkheid gaan deelnemen.

Matthijs begint op 23 april aan zijn eerste toernooi. Voor Theo begint het op 28 april. Ieder toernooi duurt drie dagen.

Matthijs start zijn volgende toernooien op 3 en 28 mei. Theo begint op 6 mei aan zijn volgende toernooi en daarna op 21 mei. Beide rijden ze in de categorie F1. Wat dit precies inhoudt, lees je hier terug.

De regels van de Japanse keirin zijn iets anders dan de internationale. Wil je weten wat de verschillen zijn? Lees dan hier verder.

Ook al is de Japanse keirin al normaal geworden voor de jongens, toch moeten ze naar de keirin school waar zij ‘leren’ hoe ze hun fiets uit elkaar moeten halen en waar zij theorieles over de keirin krijgen. Daarna gaat het echte werk beginnen!

Foto: More CADANCE