Twee koersen op één dag

BEAT Cycling Club

Bij een opstartende wielerclub komen voortdurend nieuwe uitdagingen om de hoek kijken. Zo ook komend weekend. Aankomende zondag 20 mei rijdt het team voor het eerste twee wedstrijden op één dag. Na de overwinning die de club vorig weekend behaalde, gaat de ploeg deze uitdaging vol goede moed aan!

Het team in tweeën

Vier renners staan zondag om 12:00 aan de start in Veldhoven voor de Simac Omloop der Kempen die tot de Topcompetitie behoort. De andere vijf renners moeten het vanaf 13:00 bij de Grote Prijs Marcel Kint (UCI 1.1) gaan doen.

Meet the team

Bij beide wedstrijden is het mogelijk om snel praatje te maken met de renners. Toevallig in de buurt van Veldhoven? Kom dan naar de Dorpstraat 14 en zoek ons even op. Ligt Kortrijk bij jou om de hoek en heb je zin in een mooie koers? Kom dan naar het Nelson Mandelaplein in Kortrijk.

Volg de BEAT-kleur

De Simac Omloop der Kempen is live op de radio te volgen via Omroep Veldhoven op 107,7 FM of via radio op internet. Ook via de Twitterpagina van Topcompetitie krijg je live updates van de wedstrijd. Op Eurosport 1 vind je een uitgebreid wedstrijdverslag na de koers. De GP Marcel Kint is live te volgen op Eurosport vanaf 13:00 en vanaf 15:25 op VTM voor de Belgische kijkers. De Twitterpagina van Napoleon Games Cup geeft updates van de wedstrijd.

Vanuit GP Marcel Kint doet onze eigen Piotr Havik een Instagram take-over vooraf aan de wedstrijd met #GPMarcelKint! Onze clubreporter is aanwezig bij de Omloop der Kempen die je daar meeneemt op Instagram Stories met #ODK70. Zondagochtend vind je de opstelling van beide wedstrijden op Twitter en natuurlijk ook een aantal wedstrijdupdates! De terugblik op het weekend is op Facebook te zien.

Fijn weekend!